Ülkenin Çivisi Çıkmış! Aynı yerde iki kere...

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
Geçen hafta oturmaya gittiğim arkadaşının evinde apartmanın girişine kilitlediğim bisikletimin üzerindeki lambalar çalındı neyse buna şükür dedim ve bugün yine aynı arkadaşımın evinde aynı yere kilitlediğim bisikletimin zefal sele altı çantası çalındı şuan. Çanta gitti neyse ne ama içinde sıfır iç lastik, çakı alyan ve bugün aldığım parfüm ve en önemlisi evin anahtarı vardı. Evde tek kalıyorum ve başka yerde anahtar da yok. Anlayacağınız dışarda kaldım. Yaşadığım yer Hatay, apartmanın ikici katında Suriyeliler oturuyor kimsenin günahını da almak istemiyorum ama durum bu. İnsan anahtarı bırakır be insafsız!
Siz siz olun bisikletin üzerinde çöp bile bırakmayın hatta bisikleti bir yere kilitleyip gitmeyin bile. Bu ülkede artık böyle gerekiyor demek ki!...

Scudo

M.Furkan Kurt

Forum Demirbaşı
Tepki
134
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun.Ben öyle pek acele bişey olmayınca bisikleti bir yere kitlemiyorum bile...

• Beğen
Tepkiler: olympos

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@M.Fatih Aga sütten ağzın yanmış yoğurda üflememişsin. Büyük geçmiş olsun daha büyüğünden de Allah korusun.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH ve M.Fatih

umutcanv

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
Umutcan Vurgun
Bisiklet
Carraro
geçmiş olsun dostum, bende decathlonun önüne bile park ederken göbekten kilitleyip ne varsa yadımda giriyorum mağazaya. lastikten bile kitlemeye korkuyorum lastiği söker gövdeyi götürürler diye

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
Geçmis olsun mumkünse evinin kilidini de değiştir derim yogurda kaymak olup gölde maya tutmasın :(

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

akndgl

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Akın
Bisiklet
Carraro
@Barış TURAN İskenderunda arkadaşımın bisikleti kadro orta demiri kesilerek çalınmıştı.
@M.Fatih Geçmiş olsun, üçüncüsü olmaz inşallah. Benim sadece aydınlatmalarımı açarak pillerini bitirmişlerdi, geldiğimde amma sinirlenmiştim, ne kadar da şanslıymışım meğer...

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
Hayır abi al götür de barı anahtarı at oraya ya. Hırsız dolu heryer...

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
Gecmis olsun kardesim, malesef ulkenin heryerinde ayni sorun, bizi bu sekilde yasamaya mahkum edenlerin keyfi yerinde oldugu icin bu siginmacilarin hayatimizi nasil etkiledikleri pek umurlarinda degil.

• Beğen
Tepkiler: M.Fatih

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Buyuk gecmis olsun, bisiklet uzerinde canta birakmamaya ozellikle ici dolun canta birakmamaya dikkat edin, forumda bisikletinizi hangi kilitle nasil kilitlemeniz gerektigi hakkinda cok guzel konular var bi goz atin isterseniz tekrar gecmis olsun

talha55

Üye
Tepki
54
İsim
Talha Çakır
Bisiklet
Bianchi
@M.Fatih "Mosso Bey" diyesim geliyor içimin derinliklerinden sana :) Allah daha büyüğünden korusun, büyük geçmiş olsun. Aman Mossoya sahip çıkalım :)

• Beğen
Tepkiler: M.Fatih

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@talha55 Amin çok sagolun valla şuan arkadaşın evindeyim Mosso kapının önünde kilitli aklım onda kalmadı değil...

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
gecmiş olsun ama aynı hataları yapmaya devam ediyorsunuz ben olsam gözümün önünden ayırmam en yakın zamanda evin kilidini değiştir derim yoksa daha çok üzülürsün

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
anahtarı alaydın bari. geçmiş olsun.

Suat Şahin

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Suat Şahin
Bisiklet
Kron
hocam geçmiş olsun. İnş tekrarı olmaz.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.283
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ne güzel hayat ya, biz istanbulda gözümüzün önünden bir saniye ayıramıyoruz, siz evin önüne kilitleyip eve giriyorsunuz.
ama demek ki "ne güzel" değilmiş. üstelik de üzerinde evin anahtarını bırakarak... bisikleti eve çıkarmak çok mu zordu? nasıl cesaret edebildiniz böyle bir şeye? sadece merak ettim.
sizinki ihmalkarlık, boş vermişlik, üşengeçlik olmuş. umarım bundan sonra daha çok dikkat edersiniz.