Ucuz Scott Comp Koşu Ayakkabısı(İnanılmaz)

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Bisikletsever dostlarım bir arkadaşım aşağıdaki ürünlerden birinden almış ve bana da ucuz olduğu için almam gerektiğini söyledi. Ama ihtiyacım yok aklıma gelmişken belki ihtiyacı olan biri vardır diye bu konuyu açtım. Ayakkabıları dikkatli inceleme fırsatım olmadı faka iyi gözüküyor. Fiyatlar yarıdan daha düşük:eek:

Buyrun burada 200,85 Tl
(link)

Arkadaşım ise 93 Tl ye almış.:eek:

Bu ürününde aynı modeli aldığı yerde mevcut burda 176,86 Tl
(link)

Diğer ayakkabıyı aldığı yerde 90 Tl:eek:

Arkadaşlar reklam olur diye mağazanın ismini vermek istemiyorum internet üzerinden de satış yapıyorlar bulunduğu ilde çok bilinen bir yer. Yanılmıyorsam yetişen alıyor ürünlerinden birisi indirimde hem ucuz hem kaliteli;) Kaçırmayın gerçekten ihtiyacınız varsa!

Özel mesajdan ulaşın sizi arkadaşıma veya aldığı yere yönlendireyim!

Scott ve mağaza güvencesi;)

Scudo

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Merhaba adresi acaba özelime atarmısınız benim aradığım ayakkabı :) Bu arada sizinle sanırım ikinci karşılaşmamız ali bey özelinize msn adresımı yazdım sızınle tanısmak ısterım ıyı aksamlar...

• Beğen
Tepkiler: Piskiletci

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@gezgin2
Tamam gerekli bilgiler özelinize ulaştı;) Umarım bir sorun olmaz

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Arkadaşlar ayakkabı elime geçti çok güzel bir ayakkabı bu fiyata bu kalite bence kaçmaz bence birde ayakkabının tabanı air yanı hava tabanı oldugu ıcın ayagınızın altına gıren tasları vb. bana hissettirmiyor cok guzel bır urun !

Israrla tavsıye ederım ...!

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Evet ben gördüm alım dedım ama yetkılıyle gorusunce 3 tane vardı o ayakkabılardan dıyor :) Bir çogu hıle onların kendı adamlarına ucuza verıyor 50 mılyona zararına verıyor sonra da yazıyor %90 ındırım mılletde bu adamlara cıdden satmıs dıyor kanıyor ;)

Hepsi ticaret kafası olanlar tarafından yazılmıs senaryolar !