ucuz,kaliteli ön ve arka far aranıyor!!!

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
başlıkta da söylediğim gibi ön ve arka far arıyorum UCUZ ve KALİTELİ olması koşuluyla..

ön farın aydınlatması iyi olsun karşıdan gelen araçlar tarafından kolayca fark edilebilmek için ve yolumu görebilmem için;

arka far ise yanıp sönen tarzda olabilir tabi o da uzak mesafeden fark edilebilen olursa iyi olur.

önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Scudo
Tepki
32
Arka flaşöre 20 liradan fazla vermeni önermem.
10 liraya markasını bile bilmediğim flaşör aldım ve çok memnunum :)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Bende bir, iki hafta içinde ön ve arka far almak için Sirkeci'ye gidicem ön ve arka farın ikisine toplam en fazla 40 TL verebilirim bu fiyata uygun far ve bunları alabileceğim Sirkeci'de dükkan önerebilirseniz sevinirim.

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
Ucuz ve kaliteli ikilemi her zaman olumsuz sonuçtur :) Bütçenizi belirtirseniz daha kolay ön- arka far bulabilirsiniz.

Tepki
6
ben de hem ucuz hem kaliteli ve verimli ön-arka far arıyorum.. burdaki bisikletçilerde ön far 10 tl arka far 5 tl almayı düşünüyorum ama beni yarı yolda bırakmasında korkuyorum, sizce almalımıyım yoksa daha kaliteli farlara mı yönelmeliyim?

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
@hakan balgün

Bence S-sun markasına bakın. İlla ki bir yerden bozuluyor. Seçim sizin

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
@hakan balgün

Bence S-sun markasına bakın. 5 - 1o liralık farlar İlla ki bir yerden bozuluyor. Seçim sizin

Ugur Cakmak

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Giant
Watton Wt-050 derim, yanlız gidon bağlantı aparatını ayrıca istemeniz gerekiyor. Arka aydınlatma için 6-7 fonksiyonlu aydınlatma var, takılması klipsli, isterseniz formanıza ve sele altı çantanıza takabiliyorsunuz. 5 TL gibi bir fiyatı vardı.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar,

Konuyu yanlış yere açmışsınız. Bilgilerinize.

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
@Mustafa MISTIK

bu fiyat çok iyi ama ebay den daha önce alışveriş yapmadım ayrıca paypal da yok bende o nedenle yurt dışı düşünmüyorum teşekkürler yine de öneriniz için

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
performansbisiklet diye bir yer var ordan almayı düşünüyorum ve ilumenox a karar verdim daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu güvenilir bir site midir?

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
http://bisikletgungorler.com/image/cache/data/ILUMENOX%20ARKA%20I%C5%9EIK%20S%C4%B0YAH-2-700x700.jpg

Şu ürünü kullanıyordum. Oldukça parlak ve geniş açılı.Güzeldi, ama 4-5 ay sonra bozuldu. Bisikleti yıkarken falan hiç çıkartmıyordum . Oksitlenme gibi bir şey oldu sanırım

Oktay Yıldız

Aktif Üye
Tepki
31
Ben gebzeden tahtakale pazardan ön far aldım 6.5 tl'ye çok dayanıklı çıktı. Yanıp sönme özelliğide var 3kalem pille çalısıyo :)Önümü çok güzel aydınlatıyo hiç bi kötü özelliğine rastlamadm ucuz malda bazen iyi çıkabiliyo.