Ucuz bisiklet tavsiyesi

asdasd

Üye
Tepki
4
Yazın akşam saatlerinde yokuşlu yollarda sürmek için 200ytl civarında bir bisiklet önerebilir misiniz? Foruma baktım ve tavsiye isteyenlerin çoğunluğu benim öğrenci bütçeme göre yüksek fiyatlı bisiklet önerisi istiyor. :)

Forumdaki birkaç günlük araştırmalarıma göre arka amartisörsüz, hafif, alüminyum kadrolu bisikletler iyi oluyormuş. Alüminyum kadrolular biraz pahalı gibi, mesela benim beğendiğim 280ytl ye salcano ng650 var fakat bu bile bana pahalı geliyor. Daha ucuz bisikletlerden önerebileceğiniz ne var? İkinci ellerden de 100ytl aşağısı olabilir aslında fakat onu da araştırmak lazım.

Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
elimde 26", dağ bisikleti var. Corvette marka, Aluminyum gövdeli, aluminyum tekerlekli, kırmızı renk, 18 vites,

Kadıköy'deyim, 120 YTL'ye verebilirim...

• Beğen
Tepkiler: metalci123

asdasd

Üye
Tepki
4
teşekkürler fakat hem ben şu an ankaradayım hem de öncelikli olarak ucuz sıfır bisiklet düşünüyorum

• Beğen

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
hEM ucuz, hem sıfır, hem de 200 YTL civarı !

Başarılar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: lindemann

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
corvette filan değil de(onlari marketlerden alabilirsiniz zaten söylediğiniz paralara) ikinci el bir kron xc500, sedona borla, ng650 düşürebilirseniz en ideali o olacaktir.

yoksa boşverin alın arka amortisörsüz(hatta o fiyata tercihen ön de sabit maşalı) ve gözünüze kestirdiğiniz bir bisikleti kullanın.

• Beğen

asdasd

Üye
Tepki
4
uygun bir vakitte erdoğanlar bisiklete gitmeyi düşünüyorum, 200ytl verip kötü bisiklet alacağıma 280ytl ye salcano ng650 almam daha mantıklı olur, evden destek çıkarsa 400ytl ye 6 ay taksitli sedona borla da alabilirim.

Neyse dediklerinize göre erdoğanlar bisikletteki arkadaşlar baya yardımcı oluyorlarmış, artık onlara danışıp uygun bir bisiklet alabilirim

• Beğen

asdasd

Üye
Tepki
4
2.el bisan ihlas mountain-cat bisikleti arkadaş 55 ytl ye satıyor, geçen sene birçok parçasını falan yenilemiş ama arka tekerleğin akort ayarında bir sorun varmış. Alayım mı, bisiklete bakmaya gittiğimde nelere dikkat edeyim, bisikletin nerelerine bakayım?

Bir de bisikleti eğer ki alırsam yaklaşık 12km yol yaparak eve getirebilir miyim?(Arka tekerleğindeki sorunlu akortu da göz önünde tutarsanız sevinirim.)

• Beğen

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@asdasd

bence hiç almaya kalkma 55 ytllik bisikleti,parçalarını bi öğren buraya bir yaz vites takımı frenler vites fren kolları falan filan.ama 6 ay taksitle borla alabilirim demişsin bence kesinlikle borla al.bak bende babama yalvardım yakardım aldırdım şimdi çok memnunum ve maaşımı ona vererek ödüyorum:)
ama yok borla benim için zor derseniz de o zaman ng650 düşünebilirsiniz.
ümit evulation da düşünebilirsiniz.geçen bu bisikletin 2008 modelini gördüm ve gerçekten beğendim.peşin olduğu zaman 240 ytl yapıyorlar.bence alüminyum,vitesleri revoshift-tourney tx 50-sis karışımı bir bisiklet içinn çook iyi bence,test de ettim çok da rahat elimle tarttım 16'dan fazla değildir herhalde daha da hafifletilebilir.yani kimse neden bu bisikleti önermiyor anlamadım.bende ümiti önermem genelde ama bence evulation 2008ler çok hoş:)

asdasd

Üye
Tepki
4
forumdan öğrendiğim kadarıyla "bisiklet bisikletçiden alınmalı" :) fakat şu sitedeki bu ürün indirimdeymiş, ne yapsam ki alayım mı, tavsiye eder misiniz?

(link)

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Alabiliyorsanız Borla alın.

Kötü bir bisiklet alıp size masraf çıkartacağına , iyi bir bisiklet alın (Sedona Borla) aynı fiyata gelsin bence... ;)

• Beğen
Tepkiler: halp

wortexxx

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bende ucuz yollu bir bisiklet arıyorum foruma yeni üye oldum biraz mesajları inceledim faydalı bilgiler edindim :D yanlız bende malum yaz geldi ev-iş arası kullanmak için bisiklet bakıyorum

yaz sonu ankaraya gideceğim ve o yüzden elimden çıkarırken fazla zarar etmeyeceğim 100-200YTL arasında bisiklet bakıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
100 200 Ytl Ye Heryerde Var Craas Ta 130 Ytl Ye Bİsİkletler Var Kampanyali Ama Alma KardeŞİm Bİrİktİr Parani Adam Gİbİ Bİr Bİsİklet Al Borla Tavsİye Ederİm

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
bizim bir arkadaşa frotilay doritos cipsten bir bisiklet çıkmıştı :) amörtisörsüz galiba onu satıyor olması lazım 150_200 ytl istediğini duymuştum isterseniz sizin için sorabilirim markası galiba WOLTRAN dı :D saygılar

asdasd

Üye
Tepki
4
yok hacım doritostan çıkan bisiklete falan gerek yok, almışken parasının hakkını versin istiyorum :)

benim şu düşüncem nasıl olur: ben bisikletin parçalarını toplasam. çok profosyonel olmadığımdan dolayı birçok parçayı ikinci elden, fazla önemli olmayan parçaları da ucuz birşeyler alsam nasıl olur? Mesela forumdan 100-150ytl lik kadro alsak, diğer parçaları da ikinci elden veya giriş seviyesindeki sıfır ürünlerden alsak toplam 150ytl falan tutar mı? Bisiklet toplamayı bilmediğim için araştırma yapamadım, toplama bisiklette almam gereken parçalar nedir onları da yazarsanız kendime uygun bir bisiklet toplayıp size gösterebilirim :)

Fikir nasıl?