Üçlü bisiklet taşıyıcı yardım.

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar merhaba.
üç bisikleti araç bagaj arkasında taşımak için SARİS marka taşıyıcı almayı düşünüyorum ancak , SARİS BONES 3 ile SARİS BONES RS 3 arasında takıldım. BONES 3 =500 tl civarı BONES RS 3=800 TL civarı. aracım sedan kafam karışık doğru f/p ürünü almam için fikri olan var ise yardımcı olursanız veya kullanıcılardan yazan olursa sevinirim. teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: erdsde
Scudo

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2 yıldır thule kullanıyorum,şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: m/yalcin

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Prezzo Padova kullanıyorum. Bisikletleri kadrodan asmak istemediğim için tekerleklerin üstünde durabileceği arkaya takılan bir taşıyıcı tercih etmiştim. Araç sedan. Ağır olması haricinde bir sıkıntısı yok, ALU modelleri de var sanırım. Delta'dan almıştım geçen sene. 2000 km kadar taşıdım 2 bisikleti sorunsuz.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bones RS daha sağlam gibi görünüyor.
Bones ise daha çok sedan araçta spoiler varsa üstünden aşmak için üretilmiş gibi. Spoiler yoksa RS daha iyi ama o fiyat da verilmez be ya..
Ben Thule kullanıyorum 350 TL falan verdim clipon ama bildiğim kadarıyla Thulenin sedan araçlar için bagajda taşıma üzerine bir çözümü yok. Thule avrupa firması ve avrupada HB ve SW lar daha çok tutulduğu için sedanlara bakmıyorlar Saris ise bildiğim kadarıyla amerikan ve orada da sedanlar çok olduğu için sedanlara çözüm var.

• Beğen

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
teşekkür ederim.tek endişem bones doğrudan tampona basıyor 3 bisiklet 40 kg civarı acaba tampon düşer mi veya 3 bisiklet taşıyıpta tamponu zarar gören oluyor mu?Klasik bir 3 lü taşıyıcı işimi görür mü güvenli mi?

Çağlayan Talih

Aktif Üye
Tepki
52
İsim
Hem kel hem fodul, hemde şişman.
Bisiklet
Trek
4 yıldır BNB Rack kullanıyorum, İstanbul-Muğla, İstanbul-İzmir, gibi görece uzun mesafelerde birkaç defa kullandım, 100-200 km arası daha kısa mesafelerde ise 4 yıldır kullanıyorum, bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı. 2 bisiklet yüklüyken (biri tur diğeri yol ) otobanda 140 dan aşağı düşmedim. Buna rağmen oldukça güven veren bir taşıyıcı markası ( bisikletler yüklüyken tavsiye ettikleri max hız kurallarına uyun, benim yaptığımı yapmayın lütfen : )

f/p olarak incelemenizi öneririm. Türkiye'de birçok modelini bulabilirsiniz. (link)

• Beğen

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
saris rs 3 te karar kıldım evladiyelik bişey alacam hayırlısı bakalım;)

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
dün aldım bones rs kurdum denedim 3 bisiklet gayet başarılı tavsiye ederim.kurması da yüklemesi indirmesi ve hatta demontajı da çok kolay.verdiğim paraya değecek eminim.

erdsde

Aktif Üye
Tepki
100
İsim
Yücel
Bisiklet
Specialized
@m/yalcin Saris bones rs yi nereden aldığınızı paylaşır mısınız? Fiyatlar 1000 TL den aşağı değil.

Tepki
85
İsim
Tuğrul Erkılıç
Bisiklet
Mosso
@m/yalcin hocam konuyu hortlatmış olacağım ama taşıyıcıdan memnun musunuz ? RS modeli daha çok hb ve suv tarzı araçlar içinmiş gibi göründü bana. Bende bones 3 almayı düşünüyorum önümüzdeki hafta içinde. Tavsiye eder misiniz bu markayı ?