UCI Gran Fondo Antalya - 18-20 Kasım 2022

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ATTy

16 -18 katagoride hüseyin altınışık tek başına birinci olmuş, ortalama 38.2 ,yaş 17 ,o zaman bu genç uci yolcusu

19 -34 katagoride 28 kişi var yüzde 25'i yedi yapıyor ali gülcan 3 'üncü ,uci yolcusu ve zülfü karabulut ,ve kağan yavuz

Bayanlarda ece calp helal uci yolcusu katagori 19 -34

35 -39 katagoride 21 kişi,
5 kişi gidecek emrah bayraktar 5 inci uci yolcusu

40 -44 katagoride 18 kişi dört kişi gidecek,4 üncü güçlü hakan gürsoy ,uci yolcusu

50-54 katagoride 12 kişi 3 kişi gidiyor ,ikinci erol mısırlı uci yolcusu

Scudo

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ATTy

Yarın için Kisada idin değilmi ? Bu gece bence erken yat,,,,

Screenshot_2.png

64.7 km kısa

60 -64 katagoride yarın tahminlerim kısa etap,
Birinci fatih altan
Ikinci ali serdar akgiray
Üçüncü mehmet ali tanaydı
Dördüncü tamer şen

Zati 4 kişi

Bu 66 'lık,vladimir kuznetsoz bugün kafadan uci yolcusu oldu,vay anasını adamın 20km 'de ortalaması 47 .4 km,vladimir yarın uzunda yarışacak ,listede 3 kişi var ,yalnız sergey volkov dahil olur ise 4 olur ,yüksel kılıcın işi zor olabilir,tahminim uzunu vladimir alacak

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Aynen abi kisadayim, yatarim birazdan ,zaten bana yakin start alani aradan sadece 2 yol geçiyor :)

Bütün yaş grublaridan güzel sonuçlar cikacaga benziyor.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sargonnas

Durum gerçekten vahim olmuş diğer arkadaşlarda aynı durumu belirttiler

Veloturk konusuna katılıyorum

sargonnas

Forum Demirbaşı
Tepki
1.501
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Sabah chip ve numara dağıtıp harış yapacaklarmış kargaşada. Yollar tam kapalı değil ilk peletonda gittin gittin gidemeyen araçlarla yarışacakmış. Rezalet ki ne rezalet. Paramızla yarışmak istiyoruz ama rezil olduk geçmiş olsun bi ton yol tepenlere...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Aybars Öge Sürücü

Bu alıntı arka sayfada verildi,burdan anladığım kadarı ile kalipso tur şirketi ile çip olayını tanzim eden şirket arasında bir tartışma oluyor,kalipso şirketinin bu konuda bence açıklama yapması gerekir

@sargonnas

rezalet

@sargonnas

Yarın inşallah aksilikler olmaz ,

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Rezalet ki ne rezalet. Başka bir şey demeye gerek yok.

Erdem Topal

Aktif Üye
Tepki
461
Yarıs icin ne desem bilemedim. Sanırım forumca mangala gitsek daha ciddi bir ortam olabilirdi. Bisikleti araca yukleyıp gerı donerken gordum. 3 lu 5 li grupların trafige tamamen acık yolda gitmesi nedir ? Diger tum olumsuz yanları zaten gectim. Ankarada bgb ile daha guvenli surus yapılıyor. Naturel dogal startı veren dayıyı da turkcemize yaptıgı tecavuz nedeniyle az daha 155 i arayarak şikayet edecektim.

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
@Erdem TopalMillet eğleniyor muş baktılar yapacak bir şey yok .Sonuçları bekliyor arkadaşlar müzikte oynuyoruz dediler:)Belki 5 çıkar mış.Yol kalitesi kısa için iyiydi sadece 5 km lik kısmı az bozuktu .

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarış güzelde organizasyon olmamış, zaten o yol gösterenler hiç olmamıs zaman zaman kısa parkura uzunlar girmiş, uzuna kısalar girmiş orda bir karmaşa olmuş.

En önemlisi ,Kazada düşen, yaralanan,hastaneye kaldırılan bütün sporcular çok geçmiş olsun... Dicek birşey yok daha fazla.

Cip olmadığı için dereceye girenler hakemler tarafından inceleneerek belirlendi ve yine bi kaos oldu...

@Kudret Kurtcebe

Ali Rızayı Hocayı çok sonra dan gördüm yanına gidemedim abi ambulanstan iniyorlardı, onda birşey yokdu onun sadece bisiklett ruble aktracıı filan kırılmıştı, pelotonistten bir arkadaşında kolu kırılmış,onunla beraberdi :(:(