UCI Dünya Kupası 12 Nisan’da Güney Afrika’da start alıyor.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
(link)

Evet arkadaşlar bugün başladı. Ben XC disiplinini takip ettiğim için yarın başlıyor benim için!

(link) Takımlar burada.

Yarın Paris - RBX klasiği de var aynı zamanda.. Bakalım neler olacak.

Scudo

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
(link)

Tekrar izlemek isteyenler için link.

2014 Dağ Bisikleti Dünya Kupası sezonu start aldı. Güney Afrika, Pietermaritzburg'da koşulan ilk yarış büyük heyecana sahne oldu.

Fransız dağ bisikleti efsanesi Julien Absalon başarılarla dolu kariyerine yeni bir zafer daha ekledi. Alman Manuel Fumic ikinci olurken, Fransa'dan bir başka isim Maxime Marotte üçüncü oldu.

Kadınlardaki mücadelede ise İsviçre'den Jolande Neff zafere ulaştı. İkinciliği Gunn-Rita Dahle Flesjå alırken podyumun son basamağına Maja Włoszczowska çıktı.

(Redbull Alıntı)

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
(link)

İkinci yarış burada! Gecikmeden dolayı affedersiniz :)

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
2. yarışta, o mis gibi parkurda Nino'nun olmaması çok koydu bana açıkçası, Thomas Litcher lastiği o kayalıklarda patlatmasa yarışı yüksek ihtimalle almıştı, neyse
Maxime Marotte yada Mathias Fluckiger'in hava pedal çevirmesi çok hoşuma gitti. :)

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Nino seçiminden mutlu gibi ertuğrul,orica ile romandia yarışında idi. Diyorum ki keşke eurosport bu yarışlarıda yayınlasa.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Onur Ali İmren

Tabi adam parayı düşünüyor abi, facebookta fotoğraflarını gördüm yeşilli bi forması vardı. Kapitalizmin gözü kör olsun!

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
hahah,dur hele bir adama konuşma hakkı ver. MTB bırakmadı yine yapacak yol denemek istemiş. MTB yarışçıları yolda baya idman yapıyor,öyle ufaktan kaymak istiyor anlaşılan. Merak ediyorum romandia yarışında ne yaptı bakmak gerek.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Adam UCI MTB sıralamasında ilk 10 da yok :D Romandia da ne yaptı ben de merak ediyorum. Yol antrenmanlarını neredeyse yol bisikletçileri kadar yapıyorlar...