UÇan İskoÇ!

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
Size Bi iyi bi kötü haber… önce iyi: the flying scotsman (uçan iskoç)…Bu film kaçmaz…

eski dünya pist rekortmeni ve çifte dünya şampiyonu (çifte kavrulmuş fındık gibi oldu) Graeme Obree’nin gerçek öyküsü uzun metrajlı film olarak 29 haziranda beyaz perdede… filmin fragmanını izlemek için şu linki kullanabilirsiniz:

(link)

gelelim kötü habere: film 29 haziranda İNGİLTERE'DE beyaz perdede… emin değilim ama türkiye’ye belki de hiç gelmeyebilir… vizyondan kalktıktan sonra cd ya da dvd’lerde aramak zorunda kalabiliriz… eh ne diyelim… türk olunmaz, türk doğulur…

Scudo

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bence de gelmeme ihtimali var...Çünkü Türkiye'de kültür ve sanat için en önemli belirleyici etmen ticari kaygılar...Bu filmin de sinema patronlarının ilgisini çekeceğini zannetmiyorum...Malesef.....:(

• Beğen
Tepkiler: başarist

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
The Flying Scotsman / Ucan Ingiliz
Boyle cevirmisler adini; film CD olarak piyasaya cikti. Film kiralayan ya da satan yerlerden edinebilirsiniz. Film bastan sona bisikletle dolu ya da bisiklet dolu bir yasam, bir sampiyonun oykusu...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben izledim filmi ..gerçekten etkileyici bir film..bisikletsever herkesin izlemesi gereken bir film...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

millet size link vereyim rapidden çekersiniz... izlemeniz kesinlikle tavsiye edilir...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Hayatımda seyrettiğim en etkileyici filmlerdendir, belki bisiklet sevgim yüzünden bana öyle geldi, bilmiyorum. Bisikletçiyim diyen herkese şiddetle tavsiyye edilir. (Daha önce başka bir konuda da mevzusu geçtiği gibi)

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
Havada korsan kokusu alıyorum.Bu arada inşallah izlerim tabii buralarda bulabilirsem.

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Altyazısını bulamayanlar bende var. Dvd yi bulup altyazıyı upload ederim.
Altyazı Dili:Türkçe

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@robotix

linkleri verdim rapidden ama alt yazı yok rica etsem rapid e veya maile veya msn den alabilirmiyim... teşekkür ederim şimdiden...
msn: alifatihkara@mynet.com hem msn hem mail...

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
(link)

Rapidshareden downlaod etmek için free yazısını tıklayıp biraz bekleyin.

bislet

Daimi Üye
Tepki
229
(link)

Bırakın artık dedem zamanından kalma rapidshare'yi çoktan öldü o.Kurcalamayın mezarında huzurla yatsın.Siz yazdığım adrese tıklayıp filmi indirmeden online olarak direk izleyebilirsiniz.

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
@bislet

Rapidshare linkleri şuan sağlam ve çalışıyor ayrıca bu kdar kaliteli bir yapımı sakın ola bu kadar kötü bir kalitede izlemeyin. Kotalılarda kıysınlar kotasın indirsinler. Ayrıca linkte dil ingilizce ve herkez ingilizce bilmeyebilir.

Nedir bu rapidshare ile alıp veremediginiz. Ben free kullanıcı olmamama ragmen program ile sorunsuz bi şekilde gece gündüz indiriryorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
beyler gerçekten rapidden indiripde izlemek isteyen varsa özelden veya msn den ulaşsın bana rapid premium şifrersi vereyim... ama gerçekten izlemek isteyen arkadaşlar...

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
@a.f.k.

Tebrik ederim seni. Davranışından dolayı. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@a.f.k.

bu kadarına da izin veremeyiz.alenen korsan paylaşım..
sen isteyene ÖM gönder :D :rolleyes:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
peki tek bişey soracam ? bu zamana kadar hiç korsan bişey kullanmadınız mı? veya kullanmayan arkadaş varmı? bu film gerçekten izlenmeye değer heleki böyle bir bisiklet formunda bisiklet sevdalısı o kadar arkadaş varken... neyse varsa isteyen arkadaş link filan da vermiyeceğim cd ye atıp yollayacağım... msn ve mail alifatihkara@mynet.com... teşekkürler güzel şeylerin paylaşımını engelleyenler...