'Üç Maymun'a Arnavutluk'tan ödül

mehmetbaris87

Daimi Üye
Tepki
175
Arnavutluk'ta 22-29 Ağustos arasında 2'ncisi düzenlenen ''Uluslararası Durres Film Festivali''nde, Nuri Bilge Ceylan'ın son filmi olan ''Üç Maymun''a ''En İyi Balkan Film Ödülü'' verildi. Ödülü, Zeyno Film adına Aslı Atasoy teslim aldı.

(link)

Scudo

omer yildiz

Forum Demirbaşı
Tepki
15
@mehmetbaris87

Forumda banlanan arkadaşlarımızı gormek beni üzüyor.İnceliyorum hepsininde ortak yönleri susmamaları.Kusura bakmayınız ama şeriat mahkemelerinin uzuv kesme cezası gibi.Forum kurallarına uyulmalı,katılırım bu dusuncenize.Uymazsanız biz sizi boyle yaparımdan ziyade ısrarla uyararak biraz daha yumusak ve ikna edici olmalı uygulamanız.
Örneğin,bizim yaşta görmüş geçirmiş insanlar var forumda.Biz usulunce uyaralım ikna edelim.Yumusatalım. Demokrasi kapatma ,silme,bantlama,çizme rejimi degildir.
Ben şahsen kendimce banlanmış forum uyesi gormekten hoşlanmıyorum.İsterseniz bu arkadaşlarımızla bizlere görev verin konusalım ve bu ayıplı durumlarını kaldıralım.Ben hazırım bu goreve.
Yoksa hep sıkıntısını çektiğimiz yasaklar ve anti demokratik uygulamalar maalesef forumunda hep gundeminde kalır.
Forum yöneticilerinin bu yazımdan dolayı kırılmamalarını özellikle rica ediyorum.

Saygılarımla.