Türkiye'nin Fransa'daki gururu Serkan Olgun

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Cem paylaşım için teşekkürler. Serkanı da kutlarım ama Look kadroyu görünce Serkanı hiç gözüm görmedi :)

• Beğen
Tepkiler: olgun şenel

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
:D Aynen bende direk kadro ile ilgilendim. Hastayım bu kadroya...

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
serkan kardese basarılar.

fransadan bisiklet alabilirmiyiz ucuza acaba. ?

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@Murat.Bagci

Norveç'te fiyatlar yüksek galiba :)

Eğer imkanınız varsa şu markaları bir araştırın derim . Benim imkanım olsa kaçırmam

(link) (Fransız markası - Size en yakın Finlandiya'da bayiisi var)

(link) (Benim en çok beğendiğim bu - 4500 euro civarı fiyatları var)

(link)

Buldum Norveç'te Carrera varmış

Italbikes
Skogtun, 1930 Aurskog, Norway
(0047)922-21225

Hollanda'daki bu firmada araştırmaya değer
(link)

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Serkan Kardeşimize Yürekten Başarılar Bu Sporun Böyle İnsanlara İhtiyacı Var Umarım Kıymeti Bilinir Desteklenir Ve Hedeflerine En Yakın Zamanda Ulaşır Bizlerde Gurur Ve Övgüyle Sözederiz Kendisinden

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Cem Unden
Ben (link)6 ayı geçti. Milletin dikkatini pek çekmiyor demek ki resim koymayınca!:)

Fransa da yarışan bir kaç tane daha var. Bir Ersin tanıyorum Nancy civarında. Belfort taraflarında bir delikanlı daha var ama ismi gelmiyor aklıma.

cruiser76

Aktif Üye
Tepki
103
Fransızların arasında direk farklı olduğu anlaşılıyor, birbirine benzemeyen hastanede karışmış sözde kardeş çocukları gibi.. :) Bende başarılar dilerim umarım başarılı olur ve yeni mesut özil olur. Türkiye yede bekleriz kendisini...

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Classement de la 3e étape :
1 OLGUN Serkan Auber les 103,8 km en 2h53'19'' (moy. 35,934 km/h)
2 VLIETSTRA Mike WILTON à 25
3 COWLEY Anthony USSA à 25
4 BOURREAU Thomas SABLE à 25
5 BUGTER Jasper WILTON à 25

(link)
http://www.directvelo.com/images/actualite/800x600/18611.jpg

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Arkadaşlar bu çocuğa destek olalım . Facebook'tan cesaretlendirici sözler yazalım . Arkadaş daha 19 yaşında . Belki de yakın gelecekte ilk Türk profesyonel bisikletçi olacak

(link)

Tepki
17
Türkiyede ki bisikletçilere çok destek verdiniz de yurtdışına kaldınız :) bu adamlara zaten destek geliyor nedense yurt dışı oldumu hemen bi gaza geliyorsunuz. Tamam türk birinin kendini geliştirmesini elbette bende isterim gurbetçi olsun olmasın fakat dediğim gibi yanı başınızdaki sporcuları görmeyip zaten bir yol tutturan bir kişiye..kolay desteklere yönelmek bana tuaf geliyor.

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Valla çok güzel ben bu adamların kilosunda olsam ahhhh!!!!ahhhh!!!!benim yarım kadar adamlar gençler.:)))))))))))))

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
@Ahmet.Akdilek

Yurt İçi Ya Da Yurt Dışı Tüm Sporcu Kardeşlerimizi Gönülden Destekliyor Ve Başarılarıyla Övünüyoruz Keşke İmkanlarımız Sınırsız Olsada Sizlere Maddi Olanaklar İlede Destek Verebilsek Ülkemiz Bu Sporda Çok Eski Olmasına Rağmen Kafa Yapısı Ve Bakış Açısı Olarak Hala Çok Çok Yeni Bu Spora Malumaliniz Futbol Deyince Akan Sular Duruluyor Bisiklette Neymiş Düşünce Bu

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Ahmet.Akdilek
Ahmet Bey, elimizden gelen bir sey varsa seve seve yapariz. Türkiye de bisiklet sporunun ve özellikle bisiklet olgusunun ilerlemesini arzu eden insanlara sitem etmenize gerek yok. Siz sahsen bizden daha iyi biliyorsunuzdur önünüzdeki engelleri. Söyleseniz bir türlü, söylemeseniz bir türlü, söylesek bir türlü, söylemesek bir türlü.
Yurt disinda Big Mat Auberviliers büyüklügünde bir bisiklet takimina girip, kendi özverisi ile ulusal düzeyde yarislara katilan yol bisikletcisi görmedim. En azindan sizin de böyle bir gence desteginizi beklerim. Bu delikanli zaten Türkiye' den bihaber, bana "Türkiye' de bisiklet yarisi olup olmadigini" bile sordu.
Ayrica sunu da vurgulamak isterim. Siz sizlere sunulan olanaklarla elinizden gelenin en iyisini yaptiniz. Bu konuda kimsenin baska türlü düsündügünü sanmiyorum. Ama uluslararasi bir yarisa, üc yarisciya 15 refakatci görevli giden bir ülkenin fertleri olarak bu konuyu fazla desmek, ne size, ne bize bir sey getirmez.
Basarilarinizin devamini dilerim!

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Bir gün ülkemizi Tour de France'da Giro'da Vuelta'da temsil edecek olan kişiler Serkan arkadaşımız ve onun gibi kişilerdir. Gönülden destekliyorum kendisini.

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ReşitÇağırgan

Keşke büyük harfleri yerinde kullansanız ve noktalama işaretlerinden biraz haberdar olsanız... Ne dediğiniz belli değil, kusura bakmayın.

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@Ahmet.Akdilek

Destekten maksatımız sözel zaten yoksa parasal olarak bizden de birşey çıkmaz :)Bu arada size de destek çıktık Ahmet Bey . Hiç olmazsa olimpiyatlarda çıkardığınız zamana karşı yarışını seyrettik.

Ahmet kardeşimiz , 2012 Londra Olimpiyatlarında zaman karşı yarışında Türkiye'yi temsil etti . Hatırlarsınız