Türkiye'nin ağır silahları (bisikletleri)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
şuanki şartlarda en ümkün olan Erkal'ın söyledikleri bence de.

Scudo

dhmaniac

Üye
Tepki
21
Selam Yılmaz birşey dikkatimi çekti onu sormak istedim en alttaki fotoda arkada görünen mountain cycle marka bir bisiklet yanılmıyorsam...Onun önündeki amortisör marzocchi monster T mi?

dhmaniac

Üye
Tepki
21
Selam Yılmaz birşey dikkatimi çekti onu sormak istedim fotoda arkada görünen mountain cycle marka bir bisiklet yanılmıyorsam...Onun önündeki amortisör marzocchi monster T mi?

• Beğen
Tepkiler: Özgür Tunalı

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
yok o bisiklet istanbuld marin marka bir bisiklet ancak göründüğü gibi bi dh makinası falan değil.amortisörüde sahibi kendisi uzatmış görüldüğü kadar çalıştığı falan yok :)

@Muhammed PINAR

17.2 kg :)

• Beğen
Tepkiler: dhmaniac

dhmaniac

Üye
Tepki
21
yok o bisiklet istanbuld marin marka bir bisiklet ancak göründüğü gibi bi dh makinası falan değil.amortisörüde sahibi kendisi uzatmış görüldüğü kadar çalıştığı falan yok :)

Çok teşekkür ederim Erkal beni aydınlattığın için.. :) bir an direk o monster T benim olmalı dedim..çünkü öyle olsaydı satıp satmayacağını soracaktımda..:D benim jr T yerine onu monte edecektim..yalnız ilginçtir göbek bağlantı yeri 20mm lik ve aynı monster T gibi..bacaklarda aynen o şekilde etli..kim yaptıysa hoş duruyor ne deyim..hazır sormuşken satılık 200mm lik shiver yada monster T varmı?

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Her ikisinin de Türkiye'de olduğunu düşünmüyorum.:) Sana gene internet yolu gözüktü Onur :) Buarada bir uludağ yapamadık.

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Bu bisiklet Mehmet Kurt un değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum acaba?

dhmaniac

Üye
Tepki
21
Evet Mehmetin pembe panteri :D üzerindekide Mustafa :D Mehmet satıyor mu Shiveri ?

dhmaniac

Üye
Tepki
21
aradım ama açmadı..neyse zaten Adanadaysa bulurum onu bi şekilde...yada yarın bir arar sorarım..

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Arkadaşlar bende gereksiz mesaj yazıyorum ama satılık ürünlerinizi satılık bölümüne aradıklarınızıda aranıyor bölümüne yazın lütfen.Burada sadece FS kadrolu FR-DH bisikletlerimizi paylaşmak için açılmış bi bölüm parça satışı veya aranması için değil !

• Beğen
Tepkiler: İsaAlp ve ujur

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Konudaki gereksiz mesaj ve yorumlar silinmiştir. (yaklaşık 105 mesaj) bu bölüm sadece vitrin özelliği taşıyıp yoruma açık değildir arkadaşlar, beğendiğiniz bisiklete yorum yerine Teşekkür butonunu kullanabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar
Doruk

• Beğen
Tepkiler: İsaAlp

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Allaha şükür bi resim koydun erkal ya meraktan çatladım burda çok dehşet bi makine haıyırlı olsun