Türkiye'den bisiklet alınmaz kardeşim

gacvokem

Üye
Tepki
58
İsim
ömer
Bisiklet
Scott
Türkiyeden bisiklet alınmaz kardeşim . Heleki N11, Gitigidiyor ve benzeri sitelerden kesinlikle , ya lastikten çalarlar orjinalini çıkarıp dandik lastikle yollarlar, ya fren kolu ekipmanlarının yada başka bir şeyini, orjinalini çıkarır daha alt ekipmanı takıp yollarlar, üç kağıtcı düzenbaz olmuşlar , alacaksanız ya markanın bayisinden alın yada, benim gibi üç beş fazla verip dışardan getirtin yada gitiğinizde , yurt dışından alın, yemişim milli esnafını hırsız düzenbazlar..
Bu arada işini hakkıyla yapan kardeşlerimiz var sözüm onlara değil yanlış anlaşılmasın.

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ya arkadas hadi yazdin isyan ettin anladikda zaten en pahali, en zalim markalar bile durmadan donanimdan kisiyorlar, no name gobekler , frenler takiyorlar. Sirf unlu marka diye altus setli bisikletlere 4 beş bin istiyorlarken bu yorum talihsiz ve bilgisiz olmus

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Türk marka ve Türkiye'den bisiklet alınmaz. Nedeni belli zaten para birimimizin ezici düşüklüğü söz konusu, adamların 1 maaşla aldıklarını biz 5-6 maaşta alıyoruz böyle saçmalık mı olur. Sadece bisiklet değil ya her şey bütün yurtdışından getirilen ürünler...

• Beğen
Tepkiler: M.Oonnaayy

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu siteler tüketiciyi korumada zayıf kaldıklarından arkadaşın serzenişe katılıyorum.
Amazon, umarım en kısa sürede ülkemize ayak basar.

Buyrun taze mevzu linki.
(link)

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
10 kuruş aşşağı olacak diye n11 gittigidiyor dan ürün almam şahsen.. Türkiyede daha güvenirliğini kanıtlamış satıcılar var erdoğanlar, gibi, Ücret fazla olsun ama iş garanti olsun...

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
Mesafeli alisverislerde muhakkak aksatliklar yasanabilir..ama guvenli siteler size iade secenegi sunuyor zaten..evet ugrasmak parayi geri almak insani geren durumlar sonucta.
Lakin ben abartisiz 100 un uzerinde internet alisverisi yapmisimdir..sadece 1 alisverisimde saglam urun bedeli kadar kargo ucreti odemistim oda 30 tl..harici butun alisverislerimden memnun kaldim..her sey elinin altinda, ben gibi carsiya pazara pek cikamayamlar icin bulunmaz nimet..
Soz konusu olay malum ulke piyasalarinizin pahaliligi ve gelir gider dengesinin orantisiz olusundan dolayi herkes her istedigini alamamakta..bu sadece bisiklet degil, her sey boyle..ne yapilirda isler duzelir benim kafam ermiyor..buyuk oranda ithalatla hayatini surduren bir piyasamiz oldugu muddetce bu fiyatlar malesef normal..
Cennet vatanimizda benzinin mazotun 1,2 lira, karbon kadro ve jantlarin 500.lira, ultra yukset setlerin 100 200 tl, sahin ve doganin 150 200 tl, asgari ucretinde 5000 den fazla
Olmasi temennisiyle..

• Beğen
Tepkiler: furkanbr

C.Koc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.085
İsim
Cem
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
N11 veya diğer siteler bazen hiç avantajlı olmuyor ben n11 de gördüğüm bisikleti kendi sitesinden 300 tl daha ucuza almıştım...Ama her ürün için geçerli değil tabi...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Cebine havadan 3.333 Trek Madone 9.9 parası girmeyenlerin doğal serzenişi. (50.000.000 / 15.000 = 3.333 adet Trek Madone 9.9)

gacvokem

Üye
Tepki
58
İsim
ömer
Bisiklet
Scott
@Taxonera
kardeşim aha vereyim link size hepsiburadada sedona 345 sizce bu bisikletin ederi nedir ben size model yılını vereyim 2015, bayi fiyatı şimdi git herhangi bir bayisine varsa stok size vereceği 1990TL kendim aradım sordum ankara bayisininde olsaydı hemen gidecek alacaktım ,şu anki satışı hepsiburadada kaç tel buyurun bakın el insaf birde yuzde 19 indirim yapmışlar alay eder gibi, hepsiburada yoruma eleştirimi yazdım yayınlamamışlar , bildiğimiz bir şeyler varki açtık böyle konu, sözleriminde arkasındayım. Ayrıca beni eleştiren arkadaşlarada teşekkür ederim eleştiriyede açığım :) buyurun şimdide eleştirin.

(link)

aha buda aradaki fiyat farkını görmeniz için ürünü satan bayilerden birinin fiyatı benim dediğim fiyatın aynısını yazmış 1990tl.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Triban

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her meslekte olduğu gibi bisikletçi esnafının da iyisi var kötüsü var.Kesin yargılarla olaya yaklaşmamak lazım.İşini düzgün ve iyi niyetli yapan her esnafımıza da sahip çıkmak lazım.
2000 tl lik bisiklete 3000 tl çeken esnafa da el insaf demek bile yetmez

gacvokem

Üye
Tepki
58
İsim
ömer
Bisiklet
Scott
@hamlet2006
evet haklısınız zaten konuda belirtmiştim eleştirilerim işini dürüst yapan esnaflara değil diye,

@volkan ismail

eleştirilerimize katılmayan arkadaşlar buyurun burdan yakın :) bu arada link için teşekkürler, umarım bilgilenirler :)

burak09

Üye
Tepki
8
İsim
burak
Bisiklet
Giant
Bizdeki kur ve gümrükten ötürü artan fiyatlar içimizi burkuyor..Yabancılar için 1000 - 1500 $ aralığındaki bisikletler için tanıtım videolarında ücretten ötürü ucuz ve basit sıradan görmeleri ki kendilerince gayet haklı adamlar. İNSANI KAHREDİYOR...

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
piyasa değeri 1000 tl olan carraro bisikleti kart puanı+indirimlerle 710 gibi bir fiyata hepsiburada dan bir satıcıdan aldım kargo olarak orjinal kutusunda sağlam,eksiksiz geldi.internetten alışveriş yapmak avantajlı ancak dikkat edilmeli

Vahap Demir

Daimi Üye
Tepki
531
Bisiklet
Sedona
Çok sert olmuş kanaatimce :) Yıllardır bisiklet kullandığımdan olsa gerek eş dost ricacı oluyor bir sürü bisiklet aldım çevremdekilere. Bazısı internetten, bazısı gidip esnaftan alarak oldu. Kendi kullandığım bisiklet 30.000 km yi devirdi zannımca. Özellikle kış mevsiminde binince çamuruydu, yollara atılan tuzuydu zımpara gibi aşındırıyor işleyen parçaları. Artık her tür yedek parçayı internetten alıp kendim değişir oldum. Bunların da bir kısmı Türkiye'deki internet sitelerinden, bir kısmı aliexpress gibi Çin sitelerinden. Azıcık araştırınca sorun olmuyor. En azından ben hiç bıktırıcı bir durum yaşamadım.