Türkiye'de MTB Park

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında İlker Eren tarafından paylaşıldı.

1. İlker Eren

İlker Eren Aktif Üye

Seviye:
    Amerika'dakilerin boyutunda beklemiyorum elbette ama en azından bu fikirle yola çıkarak Türkiye'de kurulmuş herhangi bir park(çık) var mı?

2. Aziz Özkan

Aziz Özkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    bildiğim kadarıyla İstanbul Aydosta dışarıdan herhangi bir destek almadan tamamen kullanıcıların kendi imkanlarıyla yaptıkları 4 adet downhill parkuru mevcut. onun dışında başka parkurlarda vardır illaki.

İlker Eren

İlker Eren Aktif Üye

Seviye:
  4. Murat.K

Murat.K Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Usa,Kanada,Uk gibi ulkelerdeki bike park videolarini izleye izleye agzimizin suyu akiyor.
    keske olsa bizde de en azindan bir tane profosyonelce isletilen telesiyeji olan bike park :(

Sinan Ceylan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
greg-lemond.jpg
Daha iyi bir tırmanışçı olmanın üç anahtarı (1) Zihinsel hazırlık (2) Daha hafif bir vücut ve (3) Akıllı taktikler. Pro: Greg LeMond (3 kez Tour de France şampiyonu, 2 kez dünya yol şampiyonu,...
SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...