Türkiye yol ve dağ yarışları şampiyonları?

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Arkadaşlar her kategoriden şampiyonlara nasıl ulaşabilirim en kolay. Bu arkadaşlar sitemize üye midirler, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Bir spor portalında yazılar yazıyorum. Kendileriyle söyleşi yapmak istiyorum.
Teşekkürler.

Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
onları anca ya mekanında yani kulüplerin de yada gelirsin yarışlara topluca foto bile cektirirsin:)

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
o zaman sana başarılar

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Bu nasıl bir tutum ya, ben de bunu anlamıyorum. Biz kötülük mü yapıyoruz insanlara. Kendinize gelin. Ne demek "sana başarılar!"
Abuk sabuk yorum yazıyorsunuz, ama bu sporun tanınmasını, bilinmesini, özendirici olmasını istemiyorsanız o sizin bileceğiniz bir iş. Bisikleti bu şekilde sahiplenmenizden de bıktım.
Bir daha da yakınmayın ilgisizlikten, bu kafayla!

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sana şöyle bir cevap vereyim arkadaşım git kulübüne dilediğin sporcuyu görürsün yada yarışlara gelirsin röportaj yaparsın yada buradan devam edersin.ve bu asabiyetle sana kimsenin yardımcı olacağını sanmam +bu sporun tanınması ve kalkınması diyorsun sen bu konuşma üslubuyla bizleri nasıl temsil ediceğinde ayrı bir merak konusu . ve sana bir tavsiye buradan yazışacağına 1 hafta sonra yol yarışı var marmarisde oraya gidersen yol branşındaki şampiyonlarla görüşmen cok daha rahat bir ortamda olur ve 1 ay sonrada manavgatta mtb branşında bir yarış var mtb şampiyonlarıylada o yarışda görüşürsün. ben olsam öyle yaparım tabi bu senin ne acıyla baktığına bağlı bu spora...

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
her zaman görevimiz teşekkürler