Türkiye Milli Futbol Takımı Başlığı

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
millli.jpg

Tarih : 3 Eylül 2015
Yer : Konya
Saat : 21.45
Bilet durumu : Tükendi gibi

2016 Avrupa Şampiyonasına katılmak için mutlaka Letonya ve Hollanda maçlarından galip çıkmak durumundayız. Bu akşam Letonya ile oynayacağız. Milli takım ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.

kadro.PNG

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir
Scudo

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
Kazanır diyelim kazanalım :D

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
kazansa da kazanmasa da iyi oynamıyorlar artık.. geleceğe dair hiç umut yok... yeni bi jenerasyon bekliyeceğiz artık... bi de bu yabancı kısıtlamasının kalkması bence iyi oldu... bizimkiler büyük takımlarda oynamak için kendilerini daha çok geliştirmek zorunda kalacaklar... bu da ulusal takıma daha olumlu yansır...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://galeri8.uludagsozluk.com/404/cek-bir-letonya_694274_m.png
demiş ve elenmiştik. Hadi Letonya yen gene bizi.

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
Tribünden ben dahil bütün Konya halkının süper desteği olacak.Gerisi oynayanlara kalmış artık... :)

Lykiafogu

Üye
Tepki
43
İsim
Berkay
Bisiklet
Lapierre
Takım da iş yokta, hadi bakalım. Kazanırız diye düşünüyorum.

Tepki
31
Gönül ister ki kazanalım, lakin artık eskisi gibi oynayamıyoruz. Pek umudum yok ama yine de takımımıza başarılar.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Volkan ve Cenk Tosun neden Milli takıma alınmadılar açıkçası çok merak ediyorum. Volkan formda son maçlarda, Cenk Tosun ise hırslı, Fatih hoca neden bu isimleri tercih etmedi şaşılacak şey.

gokhantig

Forum Bağımlısı
Tepki
362
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Atilla Gobel

Milli Takıma alınan oyuncuların menejerlik şirketlerine bakarsanız eğer sebep ortaya çıkar. Maalesef bu konuda büyük sıkıntı var..

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
volkan nın yerine daha iyi kaleci var zaten kalede onur kıvrık asıl forvet hattında batuhan karadenizin ne işi var ? en ölü adam bile batuhandan daha iyidir
Türkiye letonyayı rahat geçer Hollanda yı öyle yada böyle kaçarı yok yeneriz eski ruh geri geliyor ölü toprağı üzerimizden attık

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Yani bizim Milli takımın sağı sollu hiç belli olmaz. Ben bu tarafımızı hiç anlamış değilim. Hollandayı yenebilir ancak Letonya'ya yenilebiliriz. Düşünün işte öyle bir Milli takım. Bakalım akşama sonuç ne olacak. Yalnız gol atamazsak Fatih Terim çok fazla olumsuz eleştiri alacaktır.

• Beğen
Tepkiler: baykuş97

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@baykuş97 konyadaki 2 maçıda alıp gruptan çıkıcaz 2002 deki maçları hayal mayal hatırlıyorum ama euro 2008 deki efsane maçlarımızı düşünürek bizim şu çılgın türkler neyin üstesindne gelmediki diyerek sözümü bitiriyorum :)

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
Hayırlısı...

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
ilk yarı 5-0 6-0 rahat biterdi bi türlü girmedi volkan şen git bi duş alda gel bunedir arkadaş 3 net pozisyonu yedin hakem pozisyonlara 1 km öteden bakıyor net faulleri görmedi ikinci yarı başında attıkmı gerisi çorap söküğü gibi gelir

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@Atilla Gobel ilk yarıda atsaydık bi tane şimdi rahattık ama ikinci yarı gelecek goller :) gümbür gümbür :D

Lykiafogu

Üye
Tepki
43
İsim
Berkay
Bisiklet
Lapierre
İlk yarı çok pozisyon bulduk ama bir türlü skoru bulamadık. Rakiplerimiz çek mağlup ve Hollanda'da 1 kişi eksik, bu durumda maçı yenersek bizim için çok iyi olacak. Benim ilk yarı görüşüm takımın biraz daha hareketlenmesi lazım, vuruşlarımızı ve vuruş kalitemizi artırmalıyız artı olarak Ozan Tufan'da formsuz gibi biraz Sabri daha formdaydı şuan oda oynayabilirdi diye düşünüyorum. İkinci yarıda inşallah golü bulacağımıza inanıyorum :harika:

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
golllll gollllll :D :D :D

gol atamasaydık tvyi camdan kaydırcaktım çok sinirlendim

yemin ediyorum kendimi kesicem 100 tane gol kaçır sonra gol at ileri saldırcana geri çekiliyor geliyor adam 90 da atıp gidiyor yazık be mahalle takımına puan veriyosunuz

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir