Türkiye Kıyıları Turum FİLMLEŞTİ...

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
Merhaba arkadaşlar.Bildiginiz gibi geçtigimiz yaz yaptıgım Yaşasın Yaşam Bİsikletle Türkiye Kıyıları Turum mutlu son ile Mersin'de bitmişti.

Turdan 2 gün sonra Doğa ve İnsan projeleriyle ilgilenen bi grup.Benim filmimi yapmak istedi.Çekimi Tisan bölgesinde yaptılar. Filmin orjinali 35 dk,röportajlar,aile bireylerimden konuşmalar falan var.

Bu klibi o filmden yaptık 4 dk'lık bi klip,izlemenizi tavsiye ederim...

(link)

Scudo

ateze

Daimi Üye
Tepki
297
Harika :) Ama klibin müziği de bizden olsa daha hoş olurdu, mesela Bulutsuzluk Özlemi'nden bir parça çok hoş dururdu diye düşündüm izlerken. Ayrıca oldukça profesyonel görünmüşsünüz karelerde, son kareye zaten lafım yok, bayıldım.
Bu yaşta böyle bir tura çıkarak kanıtladığınız macera tutkunuzun tüm hayatınız boyunca sürmesini dilerim, sağlıklar...

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
İlginize teşekkür ederim arkadaslar.Filmin müzigi evrensel olsun istedik, şarkının türkçesi cok anlamlı.Bende cok isterdim Bulutsuzluk Özlemi'nden Sözlerimi Geri Alamam şarkısını 'Hiçbir kere hayat bayram olmadı yada her nefes alışımız bi bayramdı...'' :)

Filmde turda çektigim fotograflarıda kullandık.Begenmenize sevindiim.MUtlukalın...

• Beğen
Tepkiler: ateze ve E.GURCAN

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Helal olsun kardeşime .Çok güzel bir video olmuş.. Netice vermeyen bir emek yoktur.. Senin göstermiş oldugun başarıların neticesinin güzel bir meyvesi olmuş bu klip. Tabi orginalini de yakın bir zamanda izlemek isteriz:)..
Yolun açık olsun..

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Çok güzel olmuş çok imrendirici.Gerçekten çok büyük bir iş başarmışsınız daha önce resimlerine bakmıştım turunun ama video ayrı bir güzel olmuş.

• Beğen

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
İlginize teşekürler... Sizin gibi yürekli dostlardan aldıgım destekleyici yorumlarla daha cok flimler döner :) birkaç gün içinde, cok yakın zamanda Serkan Taşdelen ile yapacagımız büyük turu size sunacagız...

Mutlukalın...

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Başınıza gelen tüm olumsuzlukları toplasak herhalde bu geziniz için değer diye düşünüyorum. Bir açıdan bakarsak gezmenin yaşı olmayacağı göstererek de örnek olacak bir olaya imza attınız. Tebrik , teşekkür ve saygılarımla.

• Beğen

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Şimdilik izleyemiyorum Feyyaz kardeşim, şirket bilgisayarı olduğu için. O yüzden yorumum yok. Ancak akşam eve gidince izleyebileceğim.

Turda çektiğin fotoğraflardan da varmış. Ben de varmıyım? Boşu boşuna izlemeyeyim. :eek: :)

• Beğen

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
İlginize teşekkür ederim.BEni farklı kılan bir durum varsa o da böyle bir turu, 19 yaşında ve sürekli çadırda konaklayarak yapabilmemdir.

Haşim abi senin fotografın malesef yok :) İnternet siteme muhakkak ekliyecegim, kokoreçin tadını hala damagımda ,sen ısmarladıgın için :)

Mutlukalın

Fuat KURT

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
KTM
Harika bir klip...
Daha önce gezi fotoğraflarınıza bakmıştım ve bu klip bütün fotoğraflarınızın ve turunuzun kısa ve net bir özeti olmuş...
Başarı ve maceralarınızın devamını dilerim...

• Beğen

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
İlginize teşekkür ederim takip etmeniz, desteklemeniz beni sevindirdi... Mutlukalın...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Filmi baştan sonra kadar izledim, hatta gala diyebiliriz... :) Filmin kahramanı ile birlikte izlediğim için diyorum. :)

Sevgili Feyyaz yapmış olduğun turu tam anlamı ile ifade eden bir film olmuş. Emeğe geçen herkese çok çok teşekkürler...

Sevgiler...

• Beğen

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Merhaba Feyyaz
Çok güzel bir film olmuş. Evet daha bu yaşlarında büyük bir işi başardın buda sana gelecekte daha da büyük sorumluluklar ve yükler getirecek. Azmin ve hayata direncin hiç bir zaman eksilmesin.
Bu emeklerin birçoklarına tetikleyici etki yapacağından şüphen olmasın.
İyiki varsın dostum.
Esen kal.

• Beğen

nidaakiz

Üye
Tepki
6
Sevgili Feyyaz,

Seni, bu mesajın ile tanıdım, 4 dakikalık filmini izledim ve ardından sitene ulaşıp yazdıklarını okudum.

Seni tebrik ediyorum. Beni çok duygulandırdı yazdıkların.

Bu turu da yaptığın için çok teşekkür ediyorum...

Sevgilerimle
Nida Akiz

dreamboys69

Daimi Üye
Tepki
491
Feyyaz ile bu sitede tanıştım,turunu öğrendiğimde izmir civarlarındaydı.hergün takip ediyordum merakla:)
belgesel tadındaki filmini tamamiyle izleme şansına sahip olduğum için ayrıca teşekkür:D