Türkiye' de tek olan specialized p2 2009 street bisikletim(izmirin en iyisi)

Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
yok genelde street bisikletlerde 160 rotor yeterli olabiliyor.hatta ön fren kullanmayanlarda oluyor dirt jump veya park sürücülerinde..

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
evet ön fireni pek kullanan yok.
160mm rotor street için yeterlidir hatta büyüktür. bisikletin orjinalinde önde 160mm arkada 140mm rotorlar vardı. yani streetde büyük rotora ihtiyaç yoktur. performans zaten çok yüksek firenin kaydırdığı felan yok. dahada fazla performansının artması benim bi işime yaramaz.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
o seleyi değiştir ya :D yada sele borusunu indir biraz daha :D gözüme güzel görünmedi :D

onun dışında bisiklet süper zaten ona laf yok :)

Berkay Benli

Daimi Üye
Tepki
235
@ujur

Benden ziyade Aktif Pedal'a ve Güney Hanım'a teşekkür etmek gerekir. Onlar da çok ilgilendiler...

Artık jant setini de tamamladın mı süper olacak...

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Harika bir bisiklet gerçekten. Kadro tasarımı çok güzel.
Güle güle kullan Uğur, hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: ujur ve hsrv_khy

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Kardeşim hayırlı olsun ;)
Gerçekten harika bir bisiklet toplamışsın..
Beyaz jantlar ve beyaz maşa olayına bittim, seninikinden esinlenebilirim yakında :)
Kazasız belasız kullanırsın inşallah...

• Beğen
Tepkiler: ujur

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@gurkankas

o dandik dediğin sele tahminimce tr deki rayları ve kendisi en sağlam olan sele. seat grap için yerleri bile var:D rayları 1 yıldır kullanılmasına rağmen çizilmedi bile. sadece kumaşında bisikleti koyduğum yerdeki sivri bi demir sonucu yırtılma var ama ilerlemiyor. çok sağlam bi sele :D:D
zaten sele boya göre ayarlanır 1,90 boy var, en dipte pedal çevrilmiyor:D. zaten çokda aşağıda olması pekte iyi değil. o sele boyu ile yapabildiğim her hareketi yapabiliyorum ve hiç engel olmuyor:D:D bundan sağlamını göster güzelse alırım.

• Beğen

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@d.berkay

berkay teşekkürler senin norco nunda en son halini görmedim. eminim güzel olmuştur nede olsa norco dimi:D

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@ujur

Valla nede olsa Norco ama malesef ona fazla yatırım yapamadım bayadır, eskilerle idare etmeye çalışıyorum.. Bir bakıma da iyi oluyor acemiliğimi atıyorum :) ilerleyen zamanlar da hidrolik bir fren seti aldığımda jant seti hazır zeten :)
Daha sonralarda da güzel bir gidon ve lastik seti ile çoook daha iyi olacak inşallah..
Norco'nun son halini (link) görebilirsin...

• Beğen

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
diğerini sat norcoya yatırım yap diycem yapmazsın:D
2 bisikletide toplamak zor oluyor biri baya iyide norcoya o parçalar yakışmıyor.
güzelleştiği zaman haberimiz olsun:D

• Beğen

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Valla uğur her gün girip tekrar bakıyorum bisikletine... Dükkanda P3 karşımda 4-5 oturdu böyle hergün baktım onada ama bu daha bir değişik geliyor gözüme...

Vitesli kullanmanın özel bir sebebi var mı single speed tercih etmemenin? Yada mesela Juicy 7 lar yerineAtomlap Hydro Twister da takabilirdin bu alete çok tatlı olurdu bence tam strret ve park için tasarlanmış bir fren... Böyle bir alet düşünsem kesin kullanırdım...

Geçen sene p2 cromoly idi bu sene Al ve Cromoly iki seçenek var nedense bu aralar cro-mo bisikletlere takmış durumda olduğundan bana oda çok güzel göründü...

Neyse güle güle kullan tekrardan...

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@ujur

Hehehe malesef değidiğini yapamam tabi ki :) Ama yaza doğru çoğu parçası değişecek.. Biraz da stil katıcam artık :) Beyaz detaylar çok hoşuma gidiyor yeşilin üstüne.. Aynakolu boyadım zaten, sıra maşa ve jantlarda :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ujur

seleye dandik demedim :) ama görünüş olarak hoş durmuyor :D tabi kendi rahatın iyise bişey demem :D

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@Hasan Çağrı

güzel yorumun için teşekkür ederim.
single speed i tercih etmediğim için kullanmıyorum. vites seçeneği olması gerek benim için, birde izmirin bir ucundan diğer ucuna gitmek kolay değil. firenlerdede juicy 7 leri çok öncelerden beri istiyordum yeni bisiklet gelince onlarıda alıyım dedim. atomlap aklımın ucundan bile geçmedi açıkçası. juicy lerin bakımları kolay pad değişimleri kolay ve öncedende juicy kullandığım için herşeyini biliyorum onun için tercih ettim. benim için birde ağırlık önemli street bisikleti ağır olur benim için yalış bi terim. orjinal lastikleriyle şuan 13 kg nin altında aynakol gidon boyun değişicek ve yarım kilo civarı daha hafifliycek jantlar değişip 400-500gr ağırlaşıcak ve birbirlerini eşitliycek. maşayıda üst modeliyle değiştirdiğim zaman tahminimce 12,5kg ile hem çok sağlam hemde benim için ideal ağırlıkta bir street makinesi olucak.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@gurkankas

o sele hem çok rhat hemde çok sağlam değiştirmeyide düşünmüyorum. görünüşüde yiyim artık napıyım:D:D

• Beğen

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
güle oynaya hoplaya zıplaya kullan scoot konusunu duydum geçmişler olsun umarım bu kadro ile harikalar yaratırsın bu kadro çok daha atik duruyor

• Beğen

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
bısıklet gercekten cok kalıtelı uzerındekı malzeme olsun kadro olsun.arka gobek rengıne donup donup baktım hayran kaldım.gule gule kullan.umarım eskı kadrondakı tahlısızlıgı yasatmaz bu kadron ...