Türkiye Dağbisikleti şampiyonası Istanbul Arnavutköy

Mehmet Kurt

Aktif Üye
Tepki
17
YARIŞLA İLGİLİ DETAYLAR

Selamlar, Haftasonu yapılacak Türkiye Şampiyonasının detayları alttadır.

17 Temmuz 2011 Pazar günü İstanbul Arnavutköy ilcesinde düzenlenecek olan Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonası Programı

TEKNIN TOPLANTI VE KAYITLAR
KAYITLAR SAAT 16 TEMMUZ CUMARTESI 12 00 – 17 00 ARASI
TEKNIK TOPLANTI 16 TEMMUZ CUMARTESI 16 30

TOPLANTI VE KAYIT YERI :

ARNAVUTKOY BELEDIYESI KULTUR MERKEZI
MERKEZ MAHALESI
PERSEMBE PAZARI ARKASI
BILGI ICIN 0212 5971200

17 TEMMUZ PAZAR YARIS PROGRAMI

13:00 MASTER 50+, MASTER 40 +, MASTER 30 +, YILDIZ ERKEK, YILDIZ KIZ VE JUNIOR KIZ BU YARISIN STARTI CUMHURIYET MEYDANINDA VERILECEK
16:00 ELITE ERKEK, ELITE BAYAN, U 23 ERKEK, JUNOIR ERKEK BU YARISIN STARTI DEVLET HASTENESI ONUNDEN VERILECEK

15 TEMMUZ CUMA SABAHINDAN ITIBAREN 17 TEMMUZ PAZAR AKSAMINA KADAR KONAKLAMA SAGALNACAK YER :

YATILI BOLGE OKULU
MUSTAFAKEMALPASA MAHALESI
KAPTANPASA SOK NO 25/1
ARNVAVUTKOY
0212 597 77 53

YURTTA YARISMACILAR VE KULUP YONETICILERI KALABILCEKLERDIR
CUMA AKSAM YEMEGI
CUMARTESI 3 OGUN
PAZAR SABAHI KAHVALTI YURTTA VERILECEK OGLEN YEMEGIDE YARIS ALANINDA DAGITILACAKTIR

SERVIS GUZERGAHLARI
17 TEMMUZ PAZAR SABAHI ASAGIDAKI NOKTALARDAN AYNI YERLERE SAAT 19 00 DA GERI DONUS SERVISLERIDE OLACAKTIR
SAAT 9 30 SELAMICESME YESIL BISIKLET ONU 0216 3581631
SAAT 10 00 BESIKTAS ISKELESI ONU
SAAT 10 00 BAKIRKOY METIN BISIKLET ONU 0212 6602604

YARIS ALANINDA DUS ALMA OLANKLARI WC ILE BERABER SAGLANACAKTIR

Scudo

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
MTB TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞ TALİMATI

Arnavutköy/İSTANBUL

Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan “Mtb Türkiye Şampiyonası” 16-17 Temmuz 2010 tarihinde Arnavutköy/İSTANBUL’da yapılacaktır.

1-) -) Yarışmalara Yıldız Erkek, Genç Erkek, Elit Erkek, Master Erkek, Yıldız Bayan ve Elit Bayan kategorilerindeki Kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir.

2-) Yarışmanın sporcu kayıtları 16 Temmuz 2010 tarihinde saat:16.00 -18.00’de Arnavutköy Belediyesi toplantı salonunda yapılacaktır. Sporcular GSGM lisanslarını kayıtlar sırasında teslim edeceklerdir. GSGM lisansı olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır.

3-) Yarışmanın teknik toplantısı aynı tarihte saat:18.00’ de aynı yerde yapılacaktır. Toplantıya; Kulüplerden idareci veya antrenörleri, Ferdi sporcular ise kendileri katılacaktır.

4-) Yarışmalarda ;
a.) Yarışmaya katılan sporculardan yarışmayı tamamlayan ilk %65'ine tam harcırah ödenecek olup bu oran dışında kalan sporculara ödeme yapılmayacaktır. (Yönetim Kurulunun 18.04.2007 ve 8 nolu kararı)
b.) Ferdi olarak illerden katılan sporcuların yanında gelen idareci ve antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Kulüplerin İl Müdürlüğü listesinde yazılan ve kategorilerde toplam 2’den fazla sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulüp antrenöre, harcırahları (a) bendinde belirtilen sayıları aşmamak kaydıyla merkezi ödeme şeklinde yapılacaktır.

5-) İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerini Federasyon Görevlisine vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı, Şube Kodu, Hesap Numarası ve Iban Numarası)
6-) Federasyonca harcırah ödenmeyen idareci-antrenör ve sporcuların yolluk ve harcırahları imkanlar dahilinde İl Müdürlükleri tarafından karşılanabilecektir.
7-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında Milli Takım kıyafetlerini giymeleri yasaktır.

:cool: Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında dünya şampiyonu renkleri taşıyan forma, tayt, aksesuar, vb. giysileri ve 2011 yılında UCI’a kayıtlı profesyonel bisiklet takımlarının formalarını giymeleri yasaktır.
9-) 17 Temmuz 2010 tarihinde;
a) 13.00’de Yıldız Bayan, Yıldız Erkek, Master Erkek Startı,
b) 16.00’da Genç Erkek, Elit Erkek, Elit Bayan Startı,
c) 18.00’de Ödül Töreni

Kaynak : (link)

• Beğen
Tepkiler: F.Ertuğrul Aydın

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Parkur hakkında bilgileri paylaşırsan seviniriz.

Kaç km? Grafik? 1 tur içinde çıkılan irtifa?

İyi çalışmalar.

Umarım herkes için iyi bir yarış olur.:in:

Şimdiden herkese başarılar.:in:

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
Parkur hakkında bilgim yok.
Pazar 16:00-18:00 arası TRT3 yarışı canlı yayınlayacakmış. Bence çok güzel bir gelişme.
Umarım yarışa katılım da yüksek olur.

• Beğen
Tepkiler: F.Ertuğrul Aydın

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Tam harcırah ne kadar öğrenebilir miyim?

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@Ferhat Öz

ancak yarıştan bir gün önce öğrenebilirsiniz.

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Oradaki parkurdan bugün haberim oldu. Atilla Bisiklet Takımı'ndan bir arkadaş ile laflarken Polonezköy demek istediğini zannettim. Meğer orada da yeni bir parkur yapılmış, 5 km. imiş ve antrenman yapıyorlarmış.

Geçen hafta Pazar günü oradaydım; tüh dedim kendi kendime. Hastanenin arkasındaymış ve bilseydim mutlaka uğrardım. Yorulmamak için Üsküdar'dan vapur, Sirkeci'den Cebeci'ye kadar tramvay mümkün. Toplam yol masrafı 3,20 TL. (Akbil Aktarmalı) Ama Cebeci'den oraya 30-45 dk. yol var.

Başarılar...

Mehmet Kurt

Aktif Üye
Tepki
17
parkura tam hızla yapılıyor son rutuşlar bugun yapılacak kayıt işleri ise bugun yapılıyor yarın yapılıp yapılmıyacagını federasyon yetkilelerine danışmanız gerek kim ne derse yalan olur

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
Yarışın herşeyi iyi güzeldi fakat servisler konusunda çok sorun vardı sabah 9da geldik beşiktaş iskelesine fakat araç 12de geldi 1 saatte yarışa yetişemedim bu yüzden Türkiye Şampiyonasına katılamadım. Yapcak birşey yok :/

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Türkiye Şampiyonasının yapılmasında emeği geçen ve ter döken her bireye sonsuz teşekkürler.. :in:

TRT3 SPOR yayın ekibine, sunucu arkadaşım Gökhan beye ve şampiyonanın sponsoru Salcano'ya, ayrıca Bayram AKGÜL'e tekrar tekrar teşekkürler.

Yarışı kaçıranlar için ; (link)

Sayfanın alt kısmından tarihi seçin ve sol taraftan yayın saatini 16:00 ayarlayın ve yarışı tekrar seyredin..:in:

ilhami yücel

Aktif Üye
Tepki
457
Bisiklet
Diğer
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Yarış alanında çektiğim fotoğrafların 600 civarını facebook hesabımda paylaştım. Umarım herkesin hesabı vardır. İnşallah kimseyi atlamamışımdır. Fotoğraflar açık (etiketlenebilir, yorum yazılabilir)
Tekrardan emeği geçen ve yarışıp ter döken herkese teşekkürler. Çok keyifli bir gündü bi o kadar da sıcak :)

Bölüm 1
(link)

Bölüm 2
(link)

Bölüm 3
(link)

Bölüm 4
(link)

Ayrıca tv yayınını bu sabah izledim. TRT'de teşekkürler. Teknik inişin olduğu yere de bi yayın aracı koysalarmı süper olurmuş (kanımca) yayındaki o boşluklar da olmazmış. Yarışı hem bütün parkuru dolşaşarak ve sonradan tv'dan izleyen biri olarak bi öneri sadece :) Belki 3G çekseydi o boşluk olmazdı. Tv'dan sonradan izlememe rağmen yine heyecanla izledim.

• Beğen
Tepkiler: yalçın pak