Türkiye coğrafyası bisikletli macera yarışı

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Ben olaya cok Fransiz kaliyorum ( :D ) ama sadece sn. @Süper Dede'den beklemeyip, bolgede bulunan sayin forum sakinleri yardimci olsa bu konusma isi daha kolay olur sanirim. Sadece fikkir benimki.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cemal Ç.
Evet ya, biraz yardımın zararı olmaz... :D Bu arada Cemal kardeşim bu yarışa katılacaksın diye düşünmekten kendimi alamıyorum...:kötü::ssrtcbya:

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.383
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kontrol noktalarında daha profesyonel olunmasını gerektiğini düşünüyorum. Olması gerektiği zaman ilgili kişinin özürlü veya özürsüz ortadan kaybolması sorun yaşatır. Yukarıda tavsiye ettiğim gibi bir mekan olursa iş daha sağlama alınmış olur. Ayrıca bu mekanlar etkinliğin tanıtımına da yardımcı olacaktır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ziya On Road
Kesinlikle doğru, tuvalete bile giderken yarışmacının nerede olduğuna bakılmalı...

Cemal Ç.

Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Süper Dede
Gönül ister ama hayat izin vermez hocam. O gün ne olur bilinmez ama çok ümit etmemek lazım ?.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cemal Ç.
Ne bileyim, Süleyman kardeşimle bir takım olabilirsiniz mesela yani... :kötü:

Cemal Ç.

Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Süper Dede
Yarışa katılabilsem inanın seve seve @hamlet2006 ile takım olurum. Ancak benim katılmam imkansızın bir tık üzerinde. Önüme sağlıklı bakamıyorum. Yoksa hiç sıkıntı değil ?.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@Ziya On Road
@Süper Dede
Mümtaz hocam, kontrol görevlisini kastetmiş Ziya. Tek şahıs olursa çişe bile gitse, yarışmacı gelip onu bulamadığında panik olur. Ama kontrol noktası bir dükkan/mekan olursa daha hoş olur demiş sanki.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Birinci kayıt Süleyman Çetin kardeşim oldu. Hayırlı olsun...

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Süper Dede
Hayırlı olsun bu sene ki kayıt için (link) ilk yarıştaki adres mi kullanılıyor yoksa farklı bir adresten mi?

Kendi adıma konuşacak olursam katılmayı çok istiyorum bitirmeyi elbette herkes gibi istiyor olsam istemek başarmanın yarısı, diğer yarısına da kondisyon faktörü işin içine giriyor. Tabi birde yarışın kesin tarihi ve ocak ayında belirlenmiş olan yıllık iznimin değiştirilebilecek mi sorunsalı var.

Burak byrm

Üye
Tepki
39
İsim
kutupayısı
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sponsor varmı.galiba yok. Gönüllü gençler arıyosunuz check pointler için. Ekibiniz varmı. Galiba oda yok. Rotayı kafanıza göre belirliyorsunuz herhangi bir teknik çalışma vs.varmı.oda yok.takip cihazı yok telefona uygulama indirilecek falan. Yarışta telefon bozulursa ne olucak. Kusura bakmayın ama sizinkisi biraz makaram sarı bağlar kız söyler gelin ağlar gibi bişey. Pek yarış gibi görünmüyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MakRo
Kayıt farklı adresten olacak. Henüz site hazır değil...

Cemal Ç.

Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Burak byrm
Maddi sıkıntılar ve tecrübe sanırım sn. @Burak byrm.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sevgili arkadaşlar ; Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, Tüm hayatım boyunca papaza kızıp ta oruç bozmadım. Mutlaka yapmak istediklerinizi bozmak isteyen, sekteye uğratmak isteyenler olacaktır. Ve hatta hiç bir şey bilmeyen insanlar bile yapmaya çalıştığınız işlere olur olmadık yorumlar yapıp türkü bile söylemeye kalkacaktır. Atalarımız bakın ne demiş , bir şeyler biliyorsan konuş feyz alsınlar ama bilmiyorsan bari sus da adam sansınlar....
Önümüzdeki yıl yapmayı düşündüğüm ultra mesafe yarısının organizasyon çalışmaları hızla devam ediyor. Check point gönüllüleri konusunda eğer kimseyi bulamazsam bu yıl olduğu gibi organizasyona ait aracı rota üzerinde hem kontrol hem de teknik destek olarak kullanıcam. Sponsor konusunda şu an arayış içindeyim ama bulamazsam da katılımcılardan alacak olduğum kayıt ücretleri bu iş için yeterli olacaktır. Rota konusunda mümkün olduğunca tatlı sert modunda bir güzergah ayarlamaya çalıştım. Bu konudaki elli yıllık tecrubem buna yeter sanıyorum. :) :) :) Bu seneki rotayı da ben hazırladım. Her türden yol sarti vardı sanirim.
Yapılmaya çalışılan bir şeyi yıkmaya değil, ayağa kaldırmaya çalışırsak kendi değerimizi de biraz olsun arttırmış oluruz. Saygı ve sevgilerimle.

Not; lütfen ankete katılım sağlayınız...

Burak byrm

Üye
Tepki
39
İsim
kutupayısı
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sayın "organizatör bey". Atalarımız akıllı adam cahil adama kızmaz demişler. Bende üslubumu bozmayıp size bey diye hitap ediyorum. Daha sizin yapılan eleştirilere bile tahammülünüz yok. Yapmayı düşündüğünüz yarışla ilgili eleştiriye karşılık karşılığında hiç birşey bilmeyen, susunda adam sansınlar gibi yorum yapıyosunuz. Buda sizin kalitenizi ortaya koyuyor. Hiçde 50 yıllık tecrübenize yakışmıyor. Bu tartışmayı burda bitirip size hayatta başarılar diliyorum.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@Burak byrm

Yarış gibi görmeyin bence de. Bunu bir grup gönüllünün birlikte düzenlediği amatör bir tur olarak görün. Profesyonel destek veya yardım olmayacak.
O tip desteklerin olduğu fondo organizasyonları da mevcut. Masaj bile yapıyorlar. Beklentilerinize göre, onları tercih edebilirsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Burak byrm
Sen kimsin ya...niye üstüne alındin ki...olsun ama alınmış alınmıştır bir gün lazım olur.... :harika: