Türkiye bisiklet kültürü olarak çok geride

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Google'dan bile anlayabiliriz.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Bonus:
(link)
Hiç birinde ilk 10'da bile değil.
Başlık felç geçirmiş gibi olmuş özür dilerim.

Scudo

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Anlaşılan DH de yediğin ban yüzünden canın sıkıldı buraya gelip sürekli ülkeyi aşağılayıcı kompleks dolu başlıklar açmaya verdin kendini

Tui Lui

Daimi Üye
Tepki
487
İsim
Tuğba
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@M Kerem Demirel

Sayın M Kerem Demirel, size ne Allah aşkına milletin açtığı başlıktan. beğenmesseniz yazmazsınız altına görüşlerinizi...Gördüğüm kadarıyla moderatör falan değil , aktif üyesiniz.Neden forum üyelerine ayar vermeye çalışıyorsunuz?Zaten bir konu uygunsuzsa buna site yöneticileri karar verir, forum abilerine ihtiyacımız yok.

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Ben konu silinsin,kurallara aykırı şeklinde birşey demedim.Sadece aynı kişinin ülkemizi "yok bu kadar kötüyüz" "yok ilk 10 da yokuz" şeklinde birkaç keredir devam eden aşağılamasını eleştirdim.Forumun abilerine ihtiyacımız olmadığı gibi ablalarına da ihtiyacımız olmadığı aşikar.

Tui Lui

Daimi Üye
Tepki
487
İsim
Tuğba
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hiç bir başlığa ve yoruma karşı böyle önyargılı ve tepkili olmadığım için, zerre kadar alınmıyorum bu forum ablalığı yorumuna.Ayrıca arkadaşımız matematiksel verilerle bisiklet kültürü olarak oldukça geride kaldığımızı dile getiren datalar sunmuş.Kendisine teşekkür ederim bilgilendirdiği için, birşeyi nesnel verilere dayanarak savunmak en sağlıklısı. Burada zerre kadar ülkeyi aşağılayan bir yaklaşım olmadığı gibi, oldukça bilgilendirici olmuş.

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet kültürünün çok yükseklerde olmadığı zaten belli onun için google "data" larına gerek yok.Aksini de iddia eden yok ayriyetten... En azından ben kendi adıma mahalledeki genç çocukları özendiriyorum.Yoksa gidip böyle zaten herkesin bildigi "şukadar kötüyüz" "bu kadar kötüyüz" gibi kara kara başlıklardan üst üste 5 tanede açsak 50 tane de açsak anca birbirimizi "bilgilendiririz" başka da birşey değişmez ekran başında klavye kullanarak.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@M Kerem Demirel
Sen de kendini konularıma takmaya verdin herhalde?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
İkinizinde Harunu tanımadığı kesin :) Harun kardeşimizi biz böyle kabul ettik. arada bir böyle konu patlatır ortalığı kızıştırır :) Eğer profiline bakıp açtığı konu başlıklarını incelerseniz beni daha iyi anlayacaksınız.Boş yere birbirinizi üzmeyin.Ayrıca burası forum insanların fikrini söylemesi için abi yada abla olması gerekmiyor.Yazılan fikride kabul etmeniz şart değil.Şimdi siz banada forum abisi muhabbeti yaparsınız şimdiden söyleyim bunlar benim şahsi fikirlerimdir kabul etmemekte özgürsünüz.Burasıda ortak bir alan olduğu için okuyup yorum yazabilmek benim özgürlüğüm :) herkese iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Harun.

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
Neyi kısıtlarsan neyi ayıplarsan o gözden ırak yapılmaya zorlanır. Bedensel ihtiyaçları bastırılanlar da sapkınlığa zorlanır. Kimse yanlış anlamasın kimseyi itham etmiyorum ama buda bir gerçek.

Tui Lui

Daimi Üye
Tepki
487
İsim
Tuğba
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa Mus

Mustafa arkadaşım, sana yürekten katılmakla beraber bu sözlerinin ülkeyi bölmek parçalamak, aşağılamak amaçlı hatta komplexli söylemler olarak anlaşılabileceği için yazmadan önce birkez daha düşün derim.

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
@Tuğba Anbanazli

Bu ülkede bu ithamları almak için herhangi bir çaba sarf etmeye gerek yok ki. Güç ve mevki sahibi biriyle farklı görüşe düşmen yeterli. Ama bu yazdıklarımla ne gibi bir bağ veya bağlantı sonucu senin belirttiğin yargılara ulaşılabilir?? Bana yürekten katılmana rağmen nasıl bir bakış açısıyla bu şekilde anlaşılabileceğimi düşündün, cidden merak ettim :)
Ülke bütünlüğü cinselliğin ayıplanması ile oluyorsa tamam ülkeyi parçalamaya yeltendim. İnsanlar üzerinde bu konularda baskı var dediğimde birilerini aşağılamış oluyorsam onu da yaptım. Bunları söyleyerek "kelin merhemi olsa kendi başına sürer" hesabı bir sonuç çıkarılacaksa da tamam ben kompleksliyim :)
Dediklerimi sinirli yada gergin bir ruh haliyle yazmıyorum yanlış anlama. Gerçekten tebessüm ederek okudum ve cevaplıyorum.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Neler oluyor burda böyle yahu. Ne güzel dile getiriliyor bazı konular. Tartışma platformu gibi mübarek.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
1 sene önce bir bisikletçi arkadaşımız bir kaza sonucu vefat etti,bunun üzerine forumda imza kampanyası başlatıldı,bu imzalar cumhurbaşkanlığına iletilmek üzere hazırlanan mektuplara eklenecekti.Maalesef 1 senede sadece 380 kişi olabildik,bu kadar ilgiye gözlerim yaşardı.Daha kendi aramızda birbirimize sahip çıkamazken bisiklet kültürü zor gelişir.Kendimize bakalım bizde bisiklet kültürü var mı acaba?Bu soru ülkenin bisiklet kültüründen daha önce gelir.Bisiklet parçaları alarak forumlara yazı yazarak bisiklet kültürü olmaz arkadaşlar.Kendimizi kandırmayalım lütfen.

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
maşesef bisiklet kültürümüz yok ama bu gibi sitelerle ilerde olacağını ümit ediyorum.