Türk Usulü Tamirler :)

MustafaNR

Daimi Üye
Tepki
78
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Abilerim/Ablalarım Arkadaşlar Bugün Okulların Açılmasını Fırsat Bildik Çıkısta Biraz Turlayalım Dedik Arkadaşın Ön İç Lastik Patlak Olduğunu Öğrendik Yaptırmaya Gidelim Dedik Gittik Biraz Muhabbet Açıldı Bisikletçi İle Jant Seti Takım Olarak Vardı Aliminyum Mu Diye Sordum Evet Dedik Birkaç Tane Daha Vardı Takım Ağırlıklarını Sordum Durdu Biraz Baktı Hepsi Aynı Ağırlıkta Hepsi Aynı Fabrika Üretiyor Dedi.Jant Alsam Acaba Montajı Yapabilir misiniz? Dedim
Yaparımda Sen Ne Gerek Var İnternetten Almaya Gerek Yok Dedi.(Daha Ne Muhabbetler Oldu Yazmaya Üşendim.) Bu Arada Bisikletçi İç Lastiği Yaptı Oldu Ama 100 Veya 200 MT Gittik Su Molası Verelim Dedik (HorHor Çeşmeleri Var) Arkadaş Bindi Bisiklete Dedi Gidon Biraz Sola Doğru Kayıyor (Yamukluk Var) Neyse 100-200 MT Öyle Dolaştı Ama Olmadı Tekrardan Bisikletçiye Gittik Adam Öyle Bir Tamir Yaptı Ki Baktı Düz Dedi Biz Israr Ettik Adam Hiç Alyan Takımı Felan Almadı Jantlara Bildiğiniz Jantlara Vura Vura Düzeltmeye Çalıştı (Biz Diğer Arkadaşla Kenarda Gülmekten Geberdik :D) Sonra Baktı Olmuyor Alyan İle Düzeltti Bu Seferde Teker Biraz Sola Doğru Yalpalamaya Başladı Onu Farketmemiz İlçe Çıkısında Oldu Dönmedik Geri Öyle Geldik.

Özet Olarak:Ölseniz Bile Güvenmediğiniz Mahalle Bisikletçisine Gitmeyiniz. Hepinize İyi Günler :)

Scudo

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Onların yaptığı bisikletler çelik kadrolu olduğundan ona göre kuvvet uyguluyorlar çekiç le vursa bisikleti kaldırıp yere vursa bişey olmaz sizdeki aliminyum mazallah iki çekiç te ne kadro kalır nede jant kaynak ta olmaz iyiki kırmamış bisikleti

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@mustafa genç

ben de eski bisikletimin gidonu küften yapışıp dönmemeye başlayınca uzun süre çekiçle girişmiştim. birkaç çökük yer sonrası gidon az da olsa dönmeye başlamıştı :D işe yarıyor yani çekiç çelik kadroda :)

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletçinin tamiri mi kötü, yoksa senin Türkçe' n mi karar veremedim.. Yazdıklarını bir kez okuyarak anlamak çok zor..

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@Mert C.

WD pas sökücü deneseydin hasar olmazdı hiç

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@mustafa genç
10 yıl önceydi, zaten çöpe attım sonra bisikleti.

MustafaNR

Daimi Üye
Tepki
78
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@eyupozturk

Tamir Denilen Birşey Yok Hocam Bendeki Alışkanlık Bu Sürüyor Her Boşluktan Sonra Gelen Harfi Büyük Yazdığım İçin Okunmayabiliyor Özür Dilerim.

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@MustafaNR

Cümlelerinin sonuna nokta koysan daha anlaşılır olucaksın emin olabilirsin :)