Tur Bisikleti Galerisi

Scudo

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bir sürü fotoğrafa baktım,hiç bilindik markalar yok :eek: Sadece bir tane Specialized gördüm....

Looney

Üye
Tepki
3
İsim
Ogün
Bisiklet
Sedona
Surly,Merida,Koga,Trek,Cannondale,Giant ,Fuji bilindik markaların çoğu var.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
En çok Surly gördüm,onu da bilmiyordum :eek: Diğerlerini görememişim demek....

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu tur bisikletlerinin markalarına baktığımda bizler farklı bir gezegendemi yaşıyoruz diyesim geldi. Ula arada bir adam scott a, cube,corratece,meridaya neyimede biner.

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
turcuların çoğu dropbar tercih etmiş

iogee

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
iogee
Bisiklet
Focus
@Fırat Y.

Drop bar , kalın lastikler ve bar end shifter sistemler benimde dikkatimi çekti :)

• Beğen
Tepkiler: Osman Kıtay

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Herkesin drop barlar dikkatini çekmiş. Bizim bu taraflarda kelebek akla geliyor tur denince. Ama bisikletler 10 numara 5 yıldız. Tam istediğim tipteler :)

• Beğen
Tepkiler: gmfaruk

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sizce tur bisikletine çevrilebilir mi? turk yapımı beldesan, vakti zamanında izmirde yapılmış çelik 28" jant detaylı yorumlarınızı bekliyorum

(link)

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
Resimdeki bisikletlerin çoğu tur bisikletinde dünyanın en iyileridir.bu bisikletlerin çoğu sadece tur amaçlı yapılmış tur bisikleti dendiğinde akla gelen safkan tur bisikletleridir.surly,santos,koga,idworks gibi markakar bunların en meşhurlarıdır.bunların bizim kullandığımız sözde tur bisikletlerinden ne farkı var derseniz en büyük ayrıntı kadro açıları ve bu açıların uzun yolda çok daha konfor sunmasıdır.bir artısı ise çok daha fazla yük taşımaya olanak sağlamasıdır ve oldukça dayanıklı bisikletlerdir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
peki hocam sende bu beldesan onlar kadarda değil midir? açılarına bakar mısın rica etsem

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
@Uykusuz007

Çok değişik modeller var. Neredeyse bütün kadro modelleri tur bisikletine çevrilmiş. Bazı kadro modellerini ise daha önce görmemiştim.
Küçük jantlı olanlar ise (20") bu bisikletlerin yüklü vaziyette hareket kabiliyeti daha fazla, bizzat yaşadım.
Ayrıca ağır yüklerini bisiklet üstünde taşımak istemeyenler römork tercih etmiş. Artık bisiklet römorku kullanmak yaygınlaşıyor. Bir örnek;
(link)

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@huseyinbozan

Tek sıkıntısı Orta göbekten arka göbeğe kadar olan uzunluğu. Sizin bisiklette bu çok kısa. Ne sorun yaratır derseniz, Bagaj bağladığınız zaman heybeler ayağınıza vurur.