Tur arkadaşları aranıyor..

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Birtan Kolburan tarafından paylaşıldı.

1. Birtan Kolburan

Birtan Kolburan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Herkese selamlar..Anadolu yakası Göztepe de oturuyorum vardiyalı calıştığımdan dolayı haftaiçi boş günüm çok oluyor her boş günümde günlük 50 km 85 km lik turlar yapıyorum tek başıma tek başına olunca dahada gidesi gelmiyor insanın haftaiçi benim gibi gündüzleri çıkan arkadaşlar varsa onlara katılabilirim yada güzel rota tur planları yapabiliriz mesajlarınızı bekliyorum :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
upload_2017-2-6_15-29-19.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...