Tunceli

Scudo

süzme

Üye
Tepki
5
var tunceli merkez bülent ak vali mehmet ali türker ilköğretim okulundayım 2133213 tel 05054906363 cep

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
@dersim

dersim'in bisikletçi gençlere de ihtiyacı var! tebrik ederim seni. forumdan bisikletle ilgili araştırmalar yap. bisikletini de geliştir, bilgini de....

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
@Saruz26

malatya da kabul tabii ki... ama ben özellikle tunceliyi merak etmiştim... ama fark yok elbette....

süzme

Üye
Tepki
5
eğer tuncelideyseniz beraber ovacığa gidebiliriz beni arayın teşekkürler

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
@dersim

maalesef tuncelide değilim. başka zamana inşallah. görüşmek üzere...

süzme

Üye
Tepki
5
tunceli'de bisiklet kullananlar lütfen beni arayın.ben bülent ak tunceli merkezde öğretmenlik yapıyorum .numaram 0505 490 6363

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

Volkan Bilirli

Forum Bağımlısı
Tepki
550
Maalesef Bu topraklarda doğup büyüyenler çeşitli zorluklar yaşadı,

Bu il sınırında Elazığa daha yakın bir ilçeden büyüklerim doğdu büyüdü ,

Doğa güzellikleri kendine özgü güzellikleri ile inanın yapılabilecek sporların hepsi yapılabilecek bir yer (Rafting,Dağcılık,Keban Barajı ve çeşitli akarsular ile vs.),

Gel gelelim yıllarca rahat vermeyen Her türlü Terör , Ekonomi vs.. birçok sorunlarla yaşadı ,

"Oralarda bir köy var uzakta gitmesekte kalmasakta o köy bizim köyümüzdür"

Umarım barış ve kardeşlik içinde her yönden gelişmiş bilinçlenmiş bir dünyada

Oralarda da Pedal Basmak Ümidi ile,

Sayğılarımla

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
dersimin dogasını ve coğrafyasına ait çok güzel bilgiler vermişsiniz yazınızda. oralardada pedal basmak dilegiyle. saygılar

süzme

Üye
Tepki
5
ilginiz için herkese çok teşekkür ederim .biz bu son 3 yıldır ankara'dan-tunceli'ye munzur'a yapılması planlanan barajları protesto amaçlı olarak geliyoruz. yaklaşık 1050 km .eğer katılmak isterseniz bekleriz.grubumuz şu anda 15 kişi .bu sene fırtına vadisine destek verip tüm doğu karadenizi geçip samsundan amasyaya,sivasa, erzincana ve nihayet tunceli nin ovacık ilçesine gelmeyi planlıyoruz .sizleri de yanımızda görmek isteriz.tur resmi izinlidir.trafik polisi de bize refakat etmektedir.katılımınızı bekleriz.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@dersim

Turu resmi izinli ve trafik polisleri eşliğinde tamamlayacak olmanıza sevindim fakat nasıl bir girişim ile tura böyle bir resmiyet kazandırdınız:)
Adım adım bilmeyen veya benim gibi merak edenler için bu durumu anlatabilir misiniz? nereye neyle nasıl başvurulur falan vs.. biraz bilgi verebilir misiniz?
Ayrıca turunuzda başarılar diliyorum

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
@dersim

Tünceli merkezde bi dişçi abimiz vardı.Ben bizzat tanışmadım ama abimizin adı Şükrü idi sanırım.

süzme

Üye
Tepki
5
şükrü kalanç.kendisi arkadaşım aynı zamanda yoldaşım .beraber ankaradan tunceliye bisikletle geldik.tuncelide de beraber bisiklet sürüyoruz.kendisinde çok güzel karbon iki bisiklet var .biri yol biri dağ bisikleti.yol bisikleti fransa bisiklet turuna katılmış bir bisiklet.ben de de simplon zirkonyum full xtr donanımlı 10 kg dağ bisikleti var .bendeki de türkiyedeki yarışlara katılmış bir bisiklet.tabi tarafımdan değil.ilkay diye bir arkadaşın izmitte oturuyor kendisi.

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
şehirler arası tur yapmak için izin almak mecburimi

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
@halil atalay

Tunceli'ye girişten bahsediyorsanız Türkiye'nin diğer şehirlerinden bi farkı yok.Galiba otomobil giriş-çıkışlarını kontrollü yapıyorlar.Emin değilim

Bisikletli olarak bi sorunla karşılaşacağınızı sanmam.Pedalla Türkiye turunda Serkan Taşdelen tura Erzincan'dan başladığında ilk Tunceli'ye geçmişti.;)

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
birader gökte ararken yerde buldum galiba. özelden mesejları bekliyorum. ovacık yolundayım sürekli birde hafta içleri genelde beşten sonra siyenkte[atatürk mah.] biniyorum. irtibata geçersek beraber binebililiriz.