Tüm Giant kullanıcılarına

Tepki
6
arkadaşlar merhaba
ben yaklaşık 2aydır bu forumdan mtb markaları, donanımları ve hepsinin +/- yönleriyle ilgili yorumlarınızı okuyorum..
ilk başta kafamda güvenilir ve almaya değer bulduğum 5 marka vardı:
scott - trek - specialized - cannondale ve tabii giant
zaman içinde trek ve specializedi eledim..
şuan elimde diğer 3ü kaldı
bütçe 1000e kadar çıkabilir fakat oturduğum apartmanda kazan dairesinden başka koyacak yerimin olmaması ve tabii ilk bisikletim ollacak olması beni temiz 2.ele itiyor.
artık şunu biliyorumki aşağı yukarı tüm kadrolar uzakdoğuda yapılıyor.
burada ası önemli olan üzerindeki donanımları..
o yüzden alacağım bisiklet donanım olarak iyi olmasa bile zaman içinde geliştirebilirim.
sonuç olarak elimde alabileceğim çok temiz 3farklı marka/model var:
-scott aspect40-2010
-cannondale f9-2009
-giant terrago2-2009
giant hem görüntü hemde donanım olarak diğerlerinden 2gömlek üstte fakat arada da 250TL gibi gözardı edilmeyek bir fark var
siz ne dersiniz?
bu arada terrago2yi nette araştırırken terrago1(2009) resimlerini gördüm ve lacivertle mavinin uyumuna bayıldım..

(link)

yani temiz terrago1 (M kadro) bulursam hiç düşünmeden alırım..bilen gören varsa haber vesin;)

Scudo

Kader Kerem

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Whistle
ben sedona kullanıyorum gerçekten güzel bir marka..istersen bir bak modellere falan;)

Tepki
33
bütçenize uygunsa 250 liralık farkı taksitle böldürüp yükünü hafifletebilirsiniz. ben de 600 yerine 800 lük istediğim bisikleti almıştım, gerisini taksitle kapatıp kulaklarım ağızımda pedallıyorum :)

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
(link)
arkadaşlar linkteki bisikletle ilgili bir yorumunuz var mı ? böyle bir kadrosu varmı fiyat bana makul geldi işin içinde bir gaiplik var ama..

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Giant kullanmaya gerek yok :) Böyle bir modeli var hocam. Fiyat normal. Set düşük, açıklamada biraz da arıza ve masraf var. E haliyle :) Fiyatta normal.
@Yunus M.

ibrahim_cu

Üye
Tepki
46
İsim
ibrahim
Bisiklet
Giant
Merhaba,

Bisiklete başlayalı çok olmadı, ne yazık ki tamir/bakım vb konular hakkında bilgim yok, bunun için vaktim de yok.

Anadolu yakasında birden fazla Giant servisi var, bunlar içerisinde önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bisikletten bir ses geliyor, iki ayrı servis iki ayrı şey söyledi, ne yazık ki ses halen devam ediyor.

Önerileriz olursa sevinirim, teşekkürler,