Ege kıyıları boyunca tur

Tepki
28
herkese selam.erkin ben..denizli doğumluyum fakat antalya dayaşıorum..hayalim uzun parkurlarda bulunmak..mesela antalyadaki arkadaslarla kemer olympos üzerinde yola çıkılsa finike fethiye marmaris bodrum kuşadası... izmire kadar bi parkur?ve bu antalyadan deil örneğin dnzlideki muğladaki arkadaslarla fethiyede ya da marmaristete varsa onlarda bulundukları yerden harekete cıksalar??ben böle düşündüm?fikri olan lütfen belirtsin..belki saçma bile gelmiş olabilir belirtin işte:D

• Beğen
Tepkiler: sniper ve rochas
Scudo

izumi

Üye
Tepki
32
Merhaba Erkin,çizdiğin resim pek renkli olmuş gerçek gibi görünüyor,hani biraz yaklaşsan içine girilebilir cinsten ...

Daha önce forumda bisiklet Festivali önerileri v.s getirmiştik ,çeşitli şehirlerden gelip bir noktada buluşmak;duydugumuz kadarıyla somut adımlar atan arkadaşlar da yok değil aslında ,.Katılımcılara uyan incecik bir zaman dilimi ,istek ve organize olabilme becerisiyle üstesinden gelinebilir.

Pınar

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Güzel bir fikir, ancak buluşma noktası İzmir olursa benim için biraz kısa bir yolculuk olur :D

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba

Fikirlerde çok önemlidir,
Ama birazda icraat yapmak lazım, bir ayı geçkin bir zamandır Muğlada bisikletlerimizle buluşacağız diye topicler açtık. Ama son gün yola çıkarken geliriz diyenler nedense ortalarda gözükmediler. Süper bir buluşma gerçekleştirdik. Antalya dan, Ankara dan, İstanbul dan, Denizli den ve Muğla dan bisiklet sever arkadaşlarımız ile tanışıp muhteşem geziler yaptık. İspatıda (link)

Mesela çok kısa bir zaman dilimi içinde Bursada bir bisiklet etkinliği yapılacak. Onun arkasından da Bir Nevşehir, Ürgüp buluşması kısmetse gerçekleşecek. Hodri meydan diyorum. Sizleride bekliyoruz bu buluşmalara.
Bu gibi buluşmaları desteklersek, bu işler geleneksel hale gelir diye düşünüyorum.

Ben kendi ve eşimin adına, Ürgüp buluşmasını kaçırmayız diyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

Tepki
28
o zaman icraatımızı gösterelim bence egekıyıları gercekten keyfili geçecektir..umarım gercekleşir böle bir gezi..burdan 10 kişi cıksak git gide çoğalmakta ayrıca keyifli olacaktır..

• Beğen
Tepkiler: sniper

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
erkin merhaba,

planın ağız sulandıran cinsten. yalnız bir sorun var.
bu tur çok uzun zaman ister. bunu gerçekleştirebilmek için,
uzun bir tatile ihtiyaç var. ya öğrenci olmak lazım, ya öğretmen
ya da emekli.

ayrıca zamanlama da önemli. yaz tatili lüksü olan
bir öğrenci olsa bile, bu güzergahı yaz aylarında yapmaya kalkmak
çok kolay değil. malum gün içinde pedal basılabilecek süre çok kısıtlı.

bu yol yapılır. ancak belki eylül-ekim aylarında. ben bunu kafaya koysam,
yalnız başlar, yolumun üzerindeki bisikletçilere uğraya uğraya giderdim.
hem belki başladıktan sonra, somutlaştıktan sonra katılan da olur.

kolay gelsin diyorum. bol şans.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Arkadaşlar " Gökova Pedallarımın Altında " isimli muhteşem bir organizasyon çalışması içerisindeyiz. Büyük ihtimalle Ekim ayında çok büyük katılımlı, harika bir tur olacak. Sponsorlar tarafından temin edilmiş çadırlarda, yük taşıma zahmeti olmadan tamamen doğayla iç içe geçecek 4 gün!!! Daha fazla ayrıntı veremiyorum, ama sunu söyleyebilirim Akyaka'daki buluşmamızdan kat be kat daha eğlenceli geçeceğinden şüpheniz olmasın!!! Bekleyin, ayrıntılar çok yakında...

• Beğen
Tepkiler: sniper

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@tırt kaptan

Fıratcım inşallah katılabilirm çok isterim
(link)
burayada yazarsan çok sebinirim senin ,Can ve İsmail kardeşimin ve de tabiki Ender Abinin yorumlarını, katkılarını bekliyorum:)

Not : güzel konu güzel plan

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@tırt kaptan

Fırat, hani sinemada fragmanlarda yazar ya next soon diye aynen öyle olmuş bu iş...Merakla bekliyoruz...

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Güzel bir proje...Fırsatım olursa kesinlikle katılırım.(Erzurum'da olmama rağmen)

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Çok güzel bir proje.Keşke biraz daha büyük olsam iş okul falan olmasa kesinlikle katılırdım.Ama yolunuz İZMİR den geçerse size eşlik etmekten mutluluk duyarım;)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@tırt kaptan

@H.Hakan Koç

Fırat'cım , Hakancım merhaba

Öncelikle şunu söyleyeyim. Akyaka 'da ki buluşmamız, bu işin bir başlangıcı olduğu için o 3 günün anlam ve özelliği ve eğlencesi unutulamaz. O günler içimizde sönmeyen bir ateş. :p
Bu geçecek 4 günümüzü aslında Bisiklet forumun da buluşması olarak ayarlayabiliriz. Bende tabi daha fazla birşey yazamıyorum , çünkü bu programı açıklamak bana düşen bir görev değil, ama sanıyorum, Muğlalı arkadaşlarımız, bisiklet forumu da her zaman en ön planda tutuyorlar. Onlar da, bizlerin ilk buluşmasının bisiklet forumun katkıları ile gerçekleştiğini biliyorlar ve onlarda bu forumun birer üye ve parçaları.
İnşallah uygun bir buluşma ortamı sağlayıp, çok güzel bir katılım ile bu organizasyonu yaparız.;)

Şimdiden herkes ekim ayında yapılacak olan bu organizasyon için, iznini , işini ve tüm engellerini halletsinler derim.

Bu organizasyonu kaçıran , gelemeyen, sonradan çok yanar, şimdiden söylemesi benden.:)

Sevgi ve selamlarımla.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@Ender Alıcıoğlu
Sevgili Ender Abi, 18-21 mayıs turumuz benim için de unutulmayacak bir hatıra. İlk defa karşılaşmış olmamız, birbirini hiç tanımayan ama ayrılırken tıpkı bir aile sıcaklığı yaşayan grubumuzun uyumu muhteşemdi. Planladığımız tur, çok daha organize, büyük çaplı ve keyifli olacak, eminim çok eğleneceğiz. Ama dediğiniz gibi ilk turumuzun duygusal gücü gerçekten çok yüksekti bundan sonraki hiç bir turumuzun onun yerini alabileceğini sanmıyorum.
Biz Muğla Bisiklet Grubu olarak, benim apartta dün bir toplantı yaptık ;) , proje adım adım ilerliyor, grubumuzdaki herkes bir görev alıyor ve heyecanla ekimi bekliyoruz. Ayrıntılar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca burada ve (link) adresinde yayınlanacak, benim ricam, özellikle bisikletçi dostlarımın bu projeyi iyi takip etmeleri ve kesin tarih belirlenince işlerini 4 günlük bir tura göre hazırlamaları. Çünkü bu tur kaçırılmaması gereken bir festival tadında olacak diye umuyorum...:cheer:
Sağlık ve Esenlikler Dileklerimle...
Not: İlknur Ablamıza ve çocuklara selamlar...

M

melan_ser

Misafir
Öncelikle herkese selamlar. Ben ortalarda yokken bakıyorumda ne kadar güzel şeyler planlanmış:) Ben geçen turda 1 gün de çok fazla eğlenmişken o 4 günlük organizasyonda eğlence manyağı olurum herhalde:D Bence ekim ayındaki turdan sonra kimse evine gitmek istemez. Akyakanın güzelliği ve grubun sıcaklığından kimse kopmak istemez bence. Umarım bunu gerçekleştiririz ve büyük bir katılım olur. Şöyle 30-40 kişilik bir katılımla festival havasında bir gezi olur inşallah.

Tepki
3
ben giresundayım kafayı yicem
bi tane idealist bisikletci yok:)
yani egede bulunma şansım varmı
yada karadenize gelme ihtimali olan agırlarım egleniriz:)

Tepki
0
ben fuat şu an bodrumdayım ama yakında datcaya feribotla geçip,marmaris ve daa sora sırayla kıyıdan fethiye kaş kalkan finike belki olimpos diye bi yol yapasım var egeliler ben istanbulluyum bu yolları bilmem ama bisikleti bilirim,bu yola yalnız çıkıcam galiba tarihide çıkmadan en az 1 hafta önce belirtecem yollarda birbirimizi görür hemen tanırız diyorum bu forumdaki bir kaç lişiye mesaj attım bilgi belge soruşturdum kimseden gık çıkmadı bana fikir olarak güç olarak katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. fuat Elmacı 08.08.2007

daveer

Üye
Tepki
5
Merhaba Arkadaşlar,

Bayram'ın ikinci günü Burhaniye Ören de olacağım. Bu bölgede kaz dağlarında guzel rotalar bilen arkadaşlarla gezmek istiyorum. Umarım Burhaniyede pedallayan arkadaşlarımız vardır. Haberlerinizi bekliyorum.

Saygılar

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
:) Burhaniye değilde Edremitte var yani ben:) Ama bayramın ikinci günü için kesin bir şey söyleyemem kurban,akraba ziyareti .....vs heran herşey ola bilir :D

Edremitten var bir arkadaş burayada üye onuda haberdar edicem.Parkur olarak bakarız ama fazla dallı budaklı yolları bilmiyorum onu söyliyim:D Tempo olayını herkez biraz fedakarlık yaparak bir ortalama tutarız.

Edremitten var bir arkadaş burayada üye onuda haberdar edicem.Parkur olarak bakarız ama fazla dallı budaklı yolları bilmiyorum onu söyliyim:D Tempo olayını herkez biraz fedakarlık yaparak bir ortalama tutarız.

daveer

Üye
Tepki
5
Tamam dostum. Edremit tam mekanı. Gelirim ben oraya. Bayramda bende annemleri ziyarete geliyorum. Bir iki gün kıpırdayamam. 7 gün felan kalıcam. Vaktin elverirse gezelim dağları taşları..)) Hız yelpazem, duz yolda 30 civarı, rampalarda eğime göre 10 ila 20 arası.