tubular

Konu, 'Tekerlekler' kısmında mutlu07 tarafından paylaşıldı.

1. mutlu07

mutlu07 Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar tubular trainer için, lastik nerden bulabilirm acaba.yada jantmı almak zorundayım acaba ?

2. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Tubular değil turbo trainerdır o. Herhangi bir trainer lastiği ile kullanabilirsiniz.

3. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Trainer için tubular lastik yok bildiğim kadarıyla. Ben olsam tubular jant ve lastiklerimi trainerda eskitmek yerin ucuz bir clincher arka jant alırdım...

mutlu07 ve Uğur S. bunu beğendi.
    mutlu07

mutlu07 Bisikletkolik

Seviye:
    @Murat B. Evet hocam haklısınız bir arka jant almak gerekiyor,sanırım tubular lastik yok trainerler icin

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...