Tubeless Lastik - Yardım

Tepki
5
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden 3 lastik hakkında yorumlarınızı istiyorum. Özellikle bu lastikleri kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim : )

1- Continental race king 26x2.0 440 gram
2- Rubena scyclla 26x2.1 520 gram
3- Schwable racing ralph 650 gram

Lastikleri hafiflik, sağlamlık, yol tutuş, arazi ve asfalt kullanımı, kullanım ömrü, fiyat-performans olarak değerlendirsek hangisi tercih edilmeli ?

Scudo

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
Schwable racing ralph 2.1 kullanıyorum sağlam bir lastik, 1 yıldır taktığım gibi duruyor,

Dış lastiklerde gözlemlediklerim;
Michelin lastikleri hamurgibi çabuk eskiyor,
rubena, kenda çok sert suyu gördüğünde kayma yapıyor,
continental tırnakları parçalanıyor,

kısaca sana tavsiyem racing ralph...

Tepki
5
benimde aklımda o var aslında. michelin yumusak olmasına ragmen o da kayıyor kullandım. rubena hakkında eskişehirdeki arkadaşlardan iyi yorumlar aldım. bisikletcide bi bakıcam ona pazartesi gelcekmiş rubenalar. continentallerin dişleri ve yol tutusu deil de yanakları zayıf diye yorum aldım. racing ralp için de hep artı yorumlar geldi bakalım pazartesi kesinleşecek kararım inşallah. teşekkür ederim yorumun için.

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
İçlerinden en iyisi racing ralph ama fiyat performans olarak soruyorsan tartışmaya açık.

ibt1994

Aktif Üye
Tepki
19
Schwable racing ralph derim kesinlikle Continental race king çok şikayetci olanlar var ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var çogu degişti lastiklerini ben hutchinson pirhana kullanıyorum

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Schwalbe marathon Extreme 26x2.00 başka tanımam Her türlü cam kırığı,Dikenler,Pütürlü olanlar dahil,Patlama yok.Ağırlığı 620 gram Yola düşen Akıllı vida,ve çivi patlatabiliyor.Eğer yarışçı iseniz ağır diyebilirsiniz.Ben memnunum Patlamadı.Dişleri ve yol tutuşu sağlamdır.Gece sürüşleri içinde yanaklarında Fosforlu bantı mevcut.