TRT Bisiklet Dünyası 113. Bölüm | Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
TRT Bisiklet Dünyası 113. Bölüm | Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge
Scudo

__bisiklet__sever__

Tatlı Su Bisikletçisi :)
Tepki
361
İsim
.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar selamlar. Bu sene Türkiye yol bisikleti şampiyonası Afyon'da yapılacakmış. Böyle organizasyonlara isteyen herkes katılabiliyor mu?

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.014
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar selamlar. Bu sene Türkiye yol bisikleti şampiyonası Afyon'da yapılacakmış. Böyle organizasyonlara isteyen herkes katılabiliyor mu?
Ayhnı soruya İrfan hoca şu linklerde yanıt vermişti.

(link)

(link)

Tepki
182
İsim
Ahmet Akıncı
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam kategoriniz Master ise Afyon'da. Elit vs ise Eskişehirde pekde uzak kaçmaz orada :)

• Beğen
Tepkiler: lrfan

__bisiklet__sever__

Tepki
361
İsim
.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hocam kategoriniz Master ise Afyon'da. Elit vs ise Eskişehirde pekde uzak kaçmaz orada :)
Hocam kategorim u15 o zaman yine Afyon mu oluyor?
Ayhnı soruya İrfan hoca şu linklerde yanıt vermişti.

(link)

(link)
Hocam bisiklet federasyonu lisansım var. İl federasyon başkanı aynı zamanda pab lideri yani o yüzden kendisini yakından tanıyorum. Kayıtlar açıldığında wp grubuna yazacaklarmış. O zaman özelden yazarım. Toplanti için de wp grubuna yazarlar diye düşünüyorum. Bianet olayını ise anlamadım

Tepki
182
İsim
Ahmet Akıncı
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam kategorim u15 o zaman yine Afyon mu oluyor?

Hocam bisiklet federasyonu lisansım var. İl federasyon başkanı aynı zamanda pab lideri yani o yüzden kendisini yakından tanıyorum. Kayıtlar açıldığında wp grubuna yazacaklarmış. O zaman özelden yazarım. Toplanti için de wp grubuna yazarlar diye düşünüyorum. Bianet olayını ise anlamadım
Evet u15'ler afyon'da

Bisnet kayıtlarının yarıştan önce yapılması gerekiyor. Lisansınlada bisnet üzerinden giriş yapacaksın. Birde kafile listesi vs gibi evraklar ayarlaman gerekiyor.
Ama bu sene bir değişiklik yaptılar. Yıldız U15 u17 gibi kategoriler tr şampiyonasına katılmak için önce bölgesel yarışlarda barajı geçmesi gerekiyor. Bölgesel yarışa falan katıldınmı geçenlerde ve barajı geçtin mi ? Tr şampiyonasından sonraki yarışlara ise bölgesel yarışlara girmek gerekmiyormuş heralde.
resim_2023-04-11_211143094.png

__bisiklet__sever__

Tepki
361
İsim
.
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evet u15'ler afyon'da

Bisnet kayıtlarının yarıştan önce yapılması gerekiyor. Lisansınlada bisnet üzerinden giriş yapacaksın. Birde kafile listesi vs gibi evraklar ayarlaman gerekiyor.
Ama bu sene bir değişiklik yaptılar. Yıldız U15 u17 gibi kategoriler tr şampiyonasına katılmak için önce bölgesel yarışlarda barajı geçmesi gerekiyor. Bölgesel yarışa falan katıldınmı geçenlerde ve barajı geçtin mi ? Tr şampiyonasından sonraki yarışlara ise bölgesel yarışlara girmek gerekmiyormuş heralde.
302706 dosyayı görüntüle
Hayır daha önce bölgesel şampiyonalara katılmadım. Bianet olayını ise akşam yapayım 👍

Tepki
182
İsim
Ahmet Akıncı
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayır daha önce bölgesel şampiyonalara katılmadım. Bianet olayını ise akşam yapayım 👍
Teknik kurul kararına göre şampiyonaya katılma hakkınız şu anlık yok. Ama şampiyona sonrası yarışlara katılabilirsiniz.