trt 3'ü dün akşam izleyen varmı ????

Konu, Sporcu Odası kategorisinde bisikletletçi52 tarafından 16 Temmuz 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. bisikletletçi52 Forum Demirbaşı

Sponsorlu dün akşam saat 22:00 sularında trt 3 te kapadokya göreme avrupa şampiyonası vardı izleyen varmı ???? süper biii yarıştı :in: :in: :in: :in: :in: :in:

2. sgtalper

sgtalper Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Olmazmı arkadaşım avrupa mtb yarışı türkiye ye geliyor trt 3 yayınlıyor ve türkiyeden başka hiçbir basın kuruluşu gelmiyor tabiki trt 3 ü izledim ve yürekten tebrik ediyorum
    Diğer basın kuruluşlarını da ülke tanıtımına katkısı tartışılmaz olan bu organizasyonla ilgilenmedikleri için hepsine teessüflerimi buradan yolluyorum:Ahhh-1660 :000002158

3. Elman TEMEL

Elman TEMEL Forum Bağımlısı

evet izledim.parkur,organizasyon ve sunuş olarak çok beğendim.hatta o kadar beğendimki yarışı seyrederken sızmışım :D
    orda olamamak insanı çok kötü etkiliyor:(
    artık başka bir zaman......

bisikletletçi52 Forum Demirbaşı

ben de öyle oldu 3.üncü turdan sonra ben sızdım ama yarış manyaktı orda olmayı isterdim... :in: :in: aslında bisikletle turboya basıp gitcektin :vroam: :vroam:

5. Alpay ipekgil Daimi Üye

İzlemezmiyim biraz kopuk oldu ama izledim çok güzel bir pist seçmişler.Yarış da güzel oldu.Umarım bende birgün orda sürüş yaparım.

6. kalkmazdüşmez Daimi Üye

Akşam değil ben iki gün TRT3 te canlı olarak izledim işigücü bırakıp :) Hatta dünyada bi ilk de oldu bu konuda İLK defa bi MTB yarışı canlı olarak TRT-İNT ve TRT-Avrasya vasıtasıyla kıtalararası yayınlandı:)

7. bisikletci

bisikletci Forum Bağımlısı

İzledim ama spikere uyuz oldum , güzel yarıştı aralardada olsa türk sporcuları görebildim ...

8. Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

hem öğlen canlı hem de akşam tekrarını izledim yarışın ama orada olamamak çok koydu...

9. BF Okuru Üye

Efet Yarış zamanı izleyemedim dun gece denk geldi gerçekten güzelbir yarıştı.

10. ergin Forum Demirbaşı

izlemeyen varmı diye sorsanız cevap veren daha az olurdu sanırım:Dçok zorlu ve zevkli bir parkur gerçekten izlerken heycanlandım keşke bende gitseydim

11. Altan Kalay

Altan Kalay Forum Bağımlısı

Ülkemizde bisiklet dalında bir avrupa şampiyonası düzenleniyor.Bizim boyalı medya basın tısss. Tebrik ederim hepsini gerçekten...Büyük gazeteleri özellikle takip ettim. tısss. gerçekten çok ilginç...Umudumuz TRT...

12. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    evt izledim gerçekten çok züperdi. milli takımı gönülden kutluyorum...

bisikletletçi52 Forum Demirbaşı

bisiklet forumda üye olupta oraya gitmemeyi isteyen olmaz her halde :D :D :D :D :D

14. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    önceki gün u23 vardı onu izledim ve ertesi günde elit yarışını ve birazda bayanlar yarışının son kısmını izledim çok güzel di bencede

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat