Triple tandem (3 kişilik tandem)

Tepki
0
Büyük bir hevesle aldığım triple tandemimi şehir değişikliği nedeniyle satmak zorundayım acil bir masrafı yok ama modifiye opsiyonel bir olay olduğundan keyfen yapılacak herşeye müsait eksiksiz (çift kat jantlarını yeni aldım airline) 3kişilik çok keyifli bir bisiklet..
300 kg.'da kontrolü biraz daha dikkat istiyor yani 300 kg kapasiteli diyebilirim denedik:)
ama normal kiloda 3 kişiyi keyifle gezdiriyor hertürlü teklife açık özellikle temiz scott voltage ile takas etmek isterim

Satış Fiyatı:450 TL. ay sonunakadar satmam lazım aysonuna taşınıyorum teşekkürler..

Scudo
Tepki
0
300 kişi yazmışım yahu:) çok özür dilerim 300kg. yazacaktım yanlışlık olmuş arkadaşlar

Tepki
0
Genelde forumda ilan düşürüldüğünü gördüm.. fiyat düşürmemek için uygun fiyat yazdığımız düşünerek işim görülsün diye 450TL. değer biçmiştim fakat bu ilgisizlik hiç hoşuma gitmediği için bugün gittim CST dış lastik takımı. Şamriyel takımı,arka dişli ve siyah renk Vuelta jant takımı aldım fiyat artık 550TL. oldu ilgililere duyurulur..! tabii ilgili varsa..?:) bende fiyat artıyor daha fazla artmadan işine yarayacağını düşünen arkadaşa tavsiyem elini çabuk tutmasıdır KESİNLİKLE PAZARLIKSIZDIR..!! Teşekkürler…

Tepki
0
Bisiklet satılmıştır konu kilitlenebilir ilgili kişilere teşekkürler..