Trick:Manuel Yardım ?

Konu, 'BMX' kısmında Orhan Yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Yıldırım

Orhan Yıldırım Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar uzun süredir tek üstüne yoğunlaştığım hareket ; manuel i yapmakta zorluk çekiyorum , zorluk çekiyorum demiyeyimde daha doğrusu yapamıyorum :D kolları hiç kırmamamızmı lazım ? , gidonu çok çekince frene bas diyorlar bastığım anda ise 2 lastiği yerde buluyorum acaba püf leri varmı ? Saygılar!

2. Aparijo

Aparijo Üye

Seviye:
    Püf nokta wheelie. Wheelie'yi düzgün yaptıktan sonra böyle bir soru sormana gerek kalmayacak. Senin dediğin bunnyhop yapmadan 180 denemek gibi. Boşa zaman harcamayın , sabırla ve sırayla çalışın. Önce basic trickler sonra advanced trickler. ( Bu arada manuel değil ''manual'' ) Kendine ve bmx ine iyi bak...

Orhan Yıldırım

Orhan Yıldırım Kıdemli Üye

Seviye:
    Açıklaman için teşekkür ederim Ertan Abi , uyardığın içinde sağol farkında olmadan manuel yazdım bmx imi bugün sattım :D yani iyi bakacak bi bmxim yok şuan aramadayım en kısa sürede daha hafif bir bisikletle devam edeceğim wheelie yapamama sebebim 48t dişli olmasıydı

İlginizi Çekebilir

7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
20150722_101722.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...