trick:bunny hop &peg wheelie

baran efe boratav

Aktif Üye
Tepki
16
Arkadaşlar ben bunny i bir türlü yapamadım çok sinirlendim sonra peg wheelie yapam dedim onuda yapamadım ilk bi türlü önü kaldıramadım sonra o sinirle önü bi çektim kalktı çok mutlu oldum artık peg wheelie az buz yapabilirom bi 10 m fln gidiom şimdilik sizce yaptığım doğrumu ilk peg wheelie yapmacam sonrada bunny hop eğer yanlış bir başlangıçsa doğrusunu söyleyip beni aydınlatırsanız sevinirim ...

Şimdiden

TEŞEKKÜRLER

Scudo

baran efe boratav

Aktif Üye
Tepki
16
nedense bilmem ama peg wheelie den sonra bunny dha kolay geldi önü dha yukrı kaldırıom artık :D

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
bunnyhop için peg wheelie mi :D arkadaşım dalgamı geçiyorsun , bunnyhop için seçilen engele doğru ilerlenilir ve örneğin kaldırıma ulaştığımız anda gidon çekilir (manual wheelie de denilebilr) ve ayaklar bükülür ilk ön taraf havalanır ardından arka lastikte engele çıkınca tamamlanmıs olur

Tepki
19
bunny hop aslında çok kolay harekettir ilk herkese zor gelir bir an yapabildinmi hep yaparsın ve dersinki gerçekten kolaymış ama önemli olan geliştirmektir bunny hop için önündeki engele göre önü kaldırman gerek hızına görede hemen ardından ayaklarınla bisikleti kendine yukarı çekmen gerek herkes dizini kır diyor anlamayanlar çok oluyo yani en azından ben öyle bunny çekiyorum eğer engele atladıktan sonra manuel gitmek istiyosan önü daha fazla çekmelisin..

• Beğen
Tepkiler: baran efe boratav