Triban Adept ve Adept +

Scudo

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@Nolan

Bence de iğrenç değiller hatta sade bir tasarıma sahip oldukları için Btwin bisikletleri estetik olarak güzel buluyorum.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç. ve MakRo

Cesarisback

Forum Demirbaşı
Tepki
243
Bisiklet
Diğer
Bence B'TWİN logosu tribandan çok daha iyiydi hatta çiden alacağım karbon kadroya Btwin yazdirmayi dusunuyorum bana göre kadroda hoş gözüken marka isimlerinden biri.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar bu bisikletler ne zaman çıkacak piyasaya acaba? 2019'u bulacak mı?

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel modeller olmuş fakat her zaman ki gibi,
1. Türkiye'ye gelecek mi ?
2. Fiyatı ne olacak ?
Büyük ihtimal gelse bile güncel döviz kuru ve vergi ile yine oraya iştah kaçıran hayallerde kalmasına neden olacak fiyatlar çıkacak. Bence keşke frenlerini madem hd olarak düşünmüşler 105'in HD fren setinden yapsalardı. Yani tel kontrollü HD fren değil normal sıvılı olan sistemden. Bunu elbetteki avantajı var farklı bir sisteme geçince fren modül olarak kalabilir sonuçta sadece tel geçiyor. @İki Teker Bir Adam kendi için toplamış olduğu titanyum bisikletteki vites sistemi ile aynı TRP hibrid fren sistemi biraz hayal kırıklığı yarattığından bahsediyor. (videodaki zamanı 6:16). Onun dışında birde madem hem bagaj deliği hemde bikepacking olayı var ön karbon maşada da matara vs. için gereken yuvalar olabilirdi. Bisikletteki kullanılan fren alttaki resimde mevcut. Bir kaç yuva dediysem Bombtrack'taki gibi her yerinde de yuva olsun demedik :) Gelirse yada çıkarsa görürüz artık.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Ozicu ve Rocketman

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MakRo Hocam ben 105 setin içinde hidrolik fren var zannediyordum. Bu arada btwin ultra af gf 500'ü yorumlayabilir misiniz lütfen? :)

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@KitapSever vallahi fena değil ama donanım sora diyor onun dışında güzel tabi sadece İngiltere sitesinde gözüküyor. 900£ 1£=6.8 + gümrük vs. derken TRde bence bu fiyata değmez.

İlave yapayım Türkiyede bunu alacağım yerde Carraro'nun bu modelini alırım daha iyi 4100 internet fiyatı bayide elbet düşer
(link)

myasins

Üye
Tepki
29
İsim
yasin
endurance tarzi bir kadrosu var yanlız öyle bi bisiklet yapmislarki bir iki ufak değişiklikle her şekle girebilir.

lastiklerin 42 ye kadar yolu var arazi yap kalınlaştır arka rubleyi 11 34 yap cyclecross olsun.

çanta vs tak lastiği 32 yap ustune bide şu yol bisikletlerinin duz barina takilan fren kollarindan tak 10 numara tur bisikleti olsun.

çamurluk tak lastiği 28 30 yap şehir içi ulaşım olsun.

herşeyi çıkar hafif bi jant tak performans lastiği tak performans olsun.

fiyati 3000 olursa guzel olur alinasi var.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Sanirim bu bisiklet 3000-4000 civarlarinda Türkiye'ye gelir. Fransa'da 850€ satis fiyatiyla Decatlon'da yerini almis bulunmakta bir suredir. Soylemeden edemem ama o kadar ahim sahim bir sey degil gibi :p.

Buyurun bu da ekleme olsun, ayrintilari.

(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo