Triatlon Sorulari

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Kerim74 tarafından paylaşıldı.

1. Kerim74

Kerim74 Üye

Seviye:
    Katılanlara ve katılmak isteyenlere merhaba,
    Ben henuz katilmadim, bu yaz ilk olacak.

Benim sorularim söyle:
    1- Triatlon bisikleti ve yarış bisikleti arasındaki farkları az çok biliyorum. Ancak neden hala iki ayrı tür var anlayamadım. Hız ve aerodinamiklik önemli olduğuna göre hangisi daha performanslı ise o neden kullanılmıyor bisiklet yarışlarında da?

2- Aynı şeklide TT kaskları yani aero kaslar daha aerodinamik ise neden yarışçılar da bunu kullanmıyor?

3- Triatlon malzemeleri, özelliklede yüzme için wetsuit Türkiye de satılıyor mu?

2. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu konuyu traitlon bölümünde açarsanız size daha fazla yardımcı olacaklardır

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-14-37.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...