trial jant

Kerem Kaya

Aktif Üye
Tepki
18
arkadaşlar (link) trial bisikletlerde kullanılan jantın markası ve modeli ne bilen var mı ??

Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
trial üzerine bir jant arıyorsan tr şartlarında imkansız kullanılan en alt seviye jant modeli alexrims dx32 modelidir dahada kaliteli birşey düşünüyorsan echo marka jantlar mevcut ama bu jantlar tr şartlarında olmadığı gibi yurtdışında da nadir bulunuyor varsa tanıdıkların araştırmalı

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ewet galip abinin dediği gibi tr şartlarında cok zorr yoksa triale en yakın alexrıms dx 32 var bıraz pahalıdır ama saglam janttır oda olmaz dersen alexrıms supra modeli kullanmanı tavsıye ederım saygılar

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@robovsky

alexrims subra modeli normalde disk uyumlu bir jant modelidir ama üzerinde bulunan elektrostatik boya sayesinde çok güzel fren tutuyor ayrıca fiyatına göre çok dayanımlı bir janttır kullandım onaylıyorum tr piyasasında ise 70 tl civarında tanesi

• Beğen
Tepkiler: boxtubing

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
arkadaşlar böyle delikli jant efor bisiklette var sirkecide bilgilerinize

• Beğen
Tepkiler: boxtubing

halilstyle

Üye
Tepki
46
@haydarpasa781 o jantları ben aldım numune olarak gelmişti şuanda ellerin yok gelirseyazarım

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
:) rica ederim arkadasım dedıgım kullandım ve hala kullanıyorum neredeyse 1 yıl oldu hala bı sorun yok uzerınde statık boya oldugu ıcın fren guzel tutuyo tabi papuçtan papuca göre değişiyo demi galip abi;)

• Beğen
Tepkiler: cheyenne

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@boxtubing

eğer papucu ben yapmışsam fren kesin tutar bu el yapımı silgilerden tr şartlarında bulunmuyor ama yurtdışında kullanılıyor örneğin;

almış olduğumuz magura hs33 2007 evo frenler trial için ideal bir fren sistemi ama ne var ki onun bile orjinal silgileri frenin iyi tutmasını sağlamıyor bizde hemen kendi buluşumuz olan fren pedini kullandık ve şimdi süperler :rolleyes: