trial bisiklet almak ıstıyorum nerden alabılırım

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
tr koşullarında trial bisikleti malesef yok bizim kullandıklarımız ise tabiri caiz ise trial bisikletlerin demosu sadece onlara benzetmeye çalışıyoruz o kadar eğer yurtdışı bağlantınız varsa oradan temin edebilirsiniz biraz değil baya pahalı ben bir adamant a1 alacaktım fiyatı ise 1700 euro ortalama 3500 tl durumunuz buna el verir mi bilmiyorum saygılar

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
Durumun El veriyorsa her şekilde bulursun trial bisikleti galip abimin dediği gibi pahalı deil baya baya pahalı ürünler durumun nedir bilmediğimiz için genel konumda yardım edebiliyoruz biraz fiyat ve özellik belirtirsen daha cok yardımcı olmaya çalısırız Gkhan

• Beğen
Tepkiler: cheyenne

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@boxtubing

anlaşılan arkadaşımız konuyu sadece formda kalabalık olsun diye yazmış yardımcı olmaya çalışıyoruz ama arkadaşımız bize hiç yardımcı olmuyor ilgisi için kendisine teşekkür ediyoruzz :mad:

• Beğen
Tepkiler: Furkan Ünalan
Tepki
24
(link)

geçen parça almak için uğradım, orada mavi beyaz güzelcene duruyordu :) tabi şimdi bütçen nasıl bilmiyorum ama uygun değilse ona göre toplama alman senin için daha uygun olur. ;) şimdiden hayırlı olsun.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.