Trenlerde Bisiklet Taşıma İzni

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Doğukan Şık tarafından paylaşıldı.

1. Doğukan Şık

Doğukan Şık Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum açıldıysa özür dilerim.
    Trenlerde bisiklet taşımanın serbest olması iççin imza kampanyası başlatılmış. Sizde destek olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

https://www.change.org/tr/kampanyal...arda-taşımanın-özgürlüğüne-kavuşmak-istiyoruz

Kampanyanın sayfasında koskoca bisikletforum kullanıcılarından sağlam destek yazıyor ve ben görmemişim. Kusura bakmayın :(

CandanC bunu beğendi.
  2. erkan_harman

erkan_harman XRS 30 TIAGRA

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hazir baslik acilmisken bende bi soru sormak isterim hizli tren aciliyor biz bisiklet sevdalilari kafamiz eser istanbuldan ankara turu yapariz geri donusu hizli trenle yapabilecekmiyiz ?

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...