Trek-Ortaköy

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Trek'i kimse, hiçbir şekilde savunmasın.

Yeni aldığım Madone'nin, iki kez söylediğim halde göbeklerine bakım yapmadılar ve ön göbek mili hasar gördü.

Bazı arkadaşların zincirine yağ sürmüşler, benimkinde sadece vitesleri kontrol ettiler. Bakımdan anladıkları bu!

Bana 56 cm kado sattılar, ve bir senedir onun sıkıntısını çekiyorum. 2000 küsür euro verdiğim alet elimde patladı. İşin kötüsü, ampul yeni yeni yanmaya başladı.

Yurt dışı ile irtibata geçtim, başımdan geçen herşeyi tüm çıplaklığıyla yazdım. Bilin bakalım ne cevap geldi? "Bisikleti size mağaza sattı, biz değil. Gidin promleminizi mağaza ile çözün!"

Bana bile bile sırf ellerinde 54 kadro olmadığı için 56 kadro satan hileciler mi yardımcı olacak? Saçma sapan şeyler.

Şimdi ya bisikletimi satmak zorundayım, yada dava açacağım. Çünkü artık bisiklete keyif alarak binemiyorum.

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Özgür KK
Trek-Ortaköy çok yoğun olmayan bir şube ben bıraktım bisikleti sabah, akşam 5-6 gibi döndüm hazırdı.

• Beğen
Tepkiler: MERT ÖNER

MERT ÖNER

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Geçtiğimiz Cumartesi lastiğim patlamıştı ve Bahçeköy yolundaki Trek Mağazasına girdiğimde içerisi biraz kalabalıktı. Arkadaşlar lastiğimi 10 dakika beklersem değiştirebileceklerini söylediler. Ve lastiğimi söktüklerinde jantın içerisindeki bant bir kısmı katlanmıştı düzeltmeleri yaptılar yeni iç lastiğimi takıp eskisini yama yaparak yedek kullanırsınız diyerekten yanlızca 10 lira iç lastik parası alarak birde vites fren ayarlarını yaptılar (çok başarılı oldu eskisine nazaran) netice itibari ile son derece memnunum. Teşekkürler tekrardan.

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
Malatya Bisiklet Festivalinde trafik kazası geçiren (arkadan vurup kaçtı araba) eşimin TREK Elite 8.5 bisikletinin arka teker seti tamamı iel hasar görüp kullanılmaz hale geldi, kadronun arka sağ üst bacağında hafif bir eğilme, bükülme değil, yaşandı, aynakolun üst yaprağı yamuldu, kozmetik çizikler vs... oldu. Peşinen eşim çok iyi sağlığı yerinde, yarın il turuna çıkacak bir ay sonra.

Gelelim bisiklete: 150 lira karşılığında arka teker, aynakol yenilendi, kozmetik boya dökülmeleri ve çiziklerin tamamı asıl boya ile kapatıldı, kadrodaki kozmetik eğim düzeltildi, ön ve arka dış-iç lastikler değiştirildi.

Verdikleri hizmet çok güzel ve orada teknker olarak çalışan Yaver Acar bey gerçekten çok mütevazi ve işini bilen birisi.

Kusurlar elbet olur, önemli olan kendilerine de bu kusurlarını söylemek.

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
2006 trek fx 7.5 var. İstanbul'dan çoooook uzağım. Firmanın sunduğu Self servis hizmetini kullanıyorum..
:)
(link)

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
ben kron, merida ve sedona markalarını satan bisikletçilerden 200- 250 liralık aksesuar almama rağmen benim bisiklete şöyle bir bakıp hiç birşeye gerek yok kullanabilirsin dediler ve bisikletlerin fiyatı düştü indirimde sana yeni bisiklet verelim dediler...

bu arada bisikletimi 15 gün kadar önce aldım Trek 3900

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Ben de firma ile ilgili bir konu açmıştım.

Teli kırılan Bontrager jant setim ile ilgili, yetkili servis onlar olduğu için gittim. İncelendikten sonra, işleme geçmeden önce jant ile ilgili fiyat ve bilgi istememe rağmen benden habersiz yapıldı jant seti.
Nasıl mı?
Gizli tel başları kullanan jant setime standart tel başını bir şekilde uydurarak taktılar. Yassı tellerim yerine standart yuvarlak tel taktılar. Yaptıkları akord ile övündüler ama arka jantı ortalamaktan bile acizler. 1cm soldaydı jant olması gerektiğinden. Yeni jant bandı takın dedim, onu da elektrik bandı ile halletmişler! Üstüne bir de, ellerinde akord anahtarı olmadığını; onlara ödediğim 50TL'nin daha fazlasını anahtara ödediklerini anlattılar. Yaptıkları iş çok iyiymiş gibi beni suçluyorlar bir de.

Sonuç olarak onlara verdiğim bi o kadar parayı daha yurtdışından akord anahtarı, tel ve tel başı getirmeye harcadım. Sırf onlarla tekrar muhatap olmamak için. Tekrar akord masrafı vs. ise cabası.