Trek marka şehir bisikleti bulunmuş (İstanbul)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında mekatroni tarafından paylaşıldı.

1. mekatroni

mekatroni Yeni Üye

Adı:
    Işıkhan Tahsin
    Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    Arkadaşlar İstanbul da Trek marka bir bisiklet bulunmuş . Faydası olacağı düşüncesiyle paylaşmak istedim .

Sahibi Aranıyor

Ekli Dosyalar:

Cevat_MD, 1dost, DutPekmezi ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ozan k.

Ozan k. Onursal Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Arkadaşımın trek fx model bisikleti kışın Ç çalınmıştı acaba bu bisiklet olabilir mi merak ettim. Nerede bulunmuş? Anadolu yakası mi?

3. kaskreis

kaskreis Forum Bağımlısı

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Benimdir o benim :D:p

4. ibrahim tosun

ibrahim tosun piyuuv!!1.!1!

Adı:
    İbrahim TOSUN
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Son düzenleme: 9 Temmuz 2016
  5. DutPekmezi

DutPekmezi Aktif Üye

Adı:
    Ömer
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Olurda sahibi çıkarsa kesinlikle kurnaz sorular sormayı unutmayın. İyilik yapacakken çakala kapmasın.

Umarım sahibi çıkar.

ichinichi ve ibrahim tosun bunu beğendi.
  6. kaskreis

kaskreis Forum Bağımlısı

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @ibrahim tosun hocam bence kaldırın o jant bilgisini , sorular sorulurken avantaj olmasın çakallara.
    @DutPekmezi Aynen hocam

Lütfen bilgi vermeyelim kayıp bisiklet hakkında!

mekatroni

mekatroni Yeni Üye

Adı:
    Işıkhan Tahsin
    Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    Fatura kimin üzerineyse ona verilir . '' Hıltı '' markasının uyguladığı bir politika var . Servise gelen herhangi bir ürün , fatura sahibi dışında biri tarafından servise getirilirse , fatura sahibi kimse aranılarak haber veriliyor ve kesinlikle ürün fatura sahibinden başka birisine teslim edilmiyor . Süper bir uygulamadır ki . Hilti nin hiç bir parçasını servisi dışında temin edebilmek veya mudaili ile çalışır hale getirebilmek maalesef mümkün değil . Bir firma istere müşterisini bu kadar güven altına alabilir i anlatıyor gibi .

İkinci el aldığımız bir üründe fatura sorgulamak , fatura sahibinden veya en kötü satın aldığımız kişiden ürünün seri numarasının yazılı olduğu imzalı bir kimlik belgesini almamız , bizim hakkımızı savunabilmemiz veya zor durumda kalmamamız için göz ardı etmemiz gereken noktalardır . Sırf üç kuruş ucuz olsun diye kayıtsız , faturasız veya yazısız imzasız şansa bırakılan ürünler almamamız gerekiyor . Marka itibari ile faturasız ürün olmayacağını tahmin ediyorum , eğer çokça paylaşıp ürün sahibinin ürününü tanımasını sağlayamazsak zaten bu durumun farkına vararak ürününe hiç bir zaman ulaşamaz Aynı modelden gördüğü kimin bisikletine yanaşıp , acaba benim bisikletim mi diye bakabilir ki ? Bisiklet sahibine ulaşmak gerekli ..

Böyle bir durum bizimde başımıza gelebilir . lütfen duyarlı davranalım

ibrahim tosun bunu beğendi.
    Son düzenleme: 10 Temmuz 2016
  8. imo

imo Yeni Üye

Adı:
    serkan
    Bisiklet:
    Trek
    mekatroni rumuzlu arkadaş,

merhaba.

trek marka bulunan bisiklet hangi semte benim açık bilgi verirseniz çok sevinir. Oğluma doğum günü hediyesi olarak 10 Nisan' da aldığım bisiklet 14 Nisan' da çalındı.

9. firestone

firestone Kıdemli Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @imo Konu 9 Temmuzda açılmış, 2017 Nisan ayında çalındıysa sizin olması mümkün değil.

Enver Hoxha ve irfanyazicitunc bunu beğendi.
  10. imo

imo Yeni Üye

Adı:
    serkan
    Bisiklet:
    Trek
    arkadaşlar,
    hepinize merhaba.
    çalınan bisikletler diye bu gün internete gezinirken sizleri fark ettim. kayıt tarihlerine pek dikkat etmemişim.

bir önceki mesajımda belirttiğim gibi, oğluma doğum günü hediyesi olarak kendi harçlığında biriktirdiğine katkı vererek aldığımız bisiklet Boğaziçi Üniversitesi' nin Bebek kampüsün içinde Üniversite' den olmayan ekli kamera görüntülü hırsız tarafında halatı kesilerek çalındı.
    Görenlerin veya tanıyanların Armutlu polis karakoluna başvurmasını rica ediyorum.
    iyi günler

Ekli Dosyalar:

11. Ilter Elmas

Ilter Elmas Shut Up, Legs!

Adı:
    Ilter Elmas
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

pic3-normal-ride-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
quads-996.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...