TREK Kampanyası bize yaradı ..

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
yaklaşık 2 haftadır süren arayış birkaç gün önce sona ermiş ve eşim COBIKE ile trek 4300 leri almaya karar vermiştik..Tabiki bu seçimde Trek sevgililer günü kampanyasının etkisi büyükdü..

Nihayet bugün 2 bisikletide almak için Velespite gidince bir son dakika manevrası ile ben bisikletimi Trek 4400 e çevirdim..1 saat içinde hazırlanan bisikletlerimize slime eklendi , nike eldivenler , sigma 1606L km sayacı , Trek kasklar , zefal aliminium suluklar , küçük kullanışlı pompa alındı.

en güzelide hem 4300- hemde 4400 ü düğün hediyemizi birkaç ay geciktiren çok sevdiğim burç abim hediye etti...

bi insan bu kadarmı 4 ayak ve iki teker üzerine düşer ..

• Beğen
Tepkiler: simplonmurat
Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Şimdiden güle güle kullanın. Resim de görmek isteriz.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
hayırlısı olsun
kazasız belasız binmen dileğiyle

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@behcetatinc

en kısa zamanda ikizlerin fotosunuda koyacağım .. maşallah canavar gibi .. velespitden mecidiyeköye pedalla geldim bugün alır almaz.. büyük keyif ..

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Hayırlı uğurlu olsun. Şans bu olsa gerek. İyi günlerde kullanmanızı dilerim..

Sevgiler...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Büyük şans, ne mutlu size, iyi günlerde kullanın inşallah.
Aldığınız bisikletler de, aksesuarlar da sizi her daim memnun edeceklerdir.

• Beğen
Tepkiler: Ginger Fergus

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@athletic

çok teşekkür ederim..özellikle sizin tavsiyeleriniz ve görüşlerinizden çok faydalandığımız söyleyebilirim..Bisiklet sever camia ya dahil olmak gerçekten heyecan verici..bu işe seçtiğimz bisikletlerle iyi bir giriş yaptığımızı düşünüyorum.. inşallah izmir taraflarınada gelebilirsek bisikletlerimizle .. birlikte pedallamak isteriz..

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@boreas

alır almaz .. bindim 4400 ün tepesine .. bayağıda bi hoşuma gitti .. inşallah hep keyifle kullanırım ...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
@Ginger Fergus

Kaliteli ve gerçek bisikletçiliğe hoşgeldiniz :) Yardımcı olabildiğime sevindim.
Tabiki ne demek, her zaman başımızın üstünde yeriniz var, Sürekli iyi ve ılıman havasıyla, İst'a göre daha iyi trafiğiyle, sıcakkanlı insanlarıyla, İzmir'de bisiklete binmek ayrı bir keyiftir. :)

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@athletic

ailem Balıkesir / örende yaşıyorlar.. planım biraz performans kazandıktan sonra yaz aylarına doğru bisikletle oraya gitmek .. yapabilirsemde Örenden bisikletle İzmire geçmek .. İzmir de dostlarım var .. hem onları ziyaret edicem hemde uzun yol keyfi olur.. tabiki bu tüm programa eşimde dahil olacak...

• Beğen
Tepkiler: felis911

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@Ginger Fergus
Güle güle kullanın..
Ben bu kampanya çıkınca zaten sice 4400 önermiştim. İyi olmuş..

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@gürsel

aslında 2 adet 4300 ayrılmıştı ama son dakikada bisikletleri hediye eden arkadaştaki yüksek kredim itibarı ile ( + 100 euro ) bir değişiklik yaptık .. aslında 4400 hakkında pek bilgi sahibide değilim .. forumlardada pek yeralmıyor ...ama en azından kilitli amortisör ve daha beğendiğim gövde rengi itibarı ile 4400 aldım... umarım memnun kalırım ..

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
yolunuz açık olsun kazasız sürüşler çok sevindim hayırlı olsun

oceanpkwy

Üye
Tepki
0
arkadaslar trek ın kampanyasından yararlanmak ıstıyorum 4300 dısk modelını alacagım...bısıklet almak ısteyen arkadas varsa bana ulassın lutfen ıkımızde ınıdırımlı fıyattan almıs olalım

serhan kurter 0535 780 88 88

bostancı-ist.

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
Hayırlı olsun
Hayatınızda hep 4 ayak üstüne düşmenizi dilerim:)
Böyle şanslı anlar insanı başka memnun ediyor...

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Ben de İstanbul'dan Or-Jan'a pedallıycam... Or-Jan'ı bilirsiniz; Ören ile Akçay'ın tam ortasında sahilde... İzmir taraflarına yola çıkcakmışınız; umarım tarihleri iyi ayarlarız da beraber pedallarız... İyi pedallamalar tekrardan...@Ginger Fergus

• Beğen
Tepkiler: Ginger Fergus