Satıldı Trek Interval kask gri- sarı; satılık veya takaslık...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında yavuz erkut tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    elimde bulunan trek interval marka kask bana büyük geliyor:( . xl ölçüsünde. dış görünümünde bazı yerlerinde biraz kirlenme söz konusu. fakat temizlenebilir. değerinde m yada s beden kasklarla yada s beden formalar ile takas edebilirim. izmir içi önceliklidir, yavuz-erkut@hotmail.com mail atabilirsiniz, foruma bakıyorum mesajlarınıza cevap veririm özel mesaj yazamıyorum burdan cevaplayabilirim. detaylı fotoğraf isteyen arkadaşlara fotoğrafları yollayabilirim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-9-43.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
20160805_132318.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.