Trek incite km. saati kullanan varmı?

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında yorumsuzz tarafından paylaşıldı.

1. yorumsuzz

yorumsuzz Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Trek incite km. saati kullanan varsa yorum yapabilirmi?Kablolu bir modelini almayı düşünüyorum.Tavsiye edermisiniz?0.1 km/h hassaslıkta ölçüm yapabiliyormu?Sigmalar 0.5km/h katlarında ölçüm yapıyor diye okumuştum..Kullanışlımıdır?
    Teşekkür ederim

2. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    incitenin hangi modelinden bahsediyosun onu yazarsan daha acıklayıcı bi cvp yazmamıza imkan saglarsın muhtenmelen 9i modelini diyosundur ama yınede yazarsan yorumları daha dogru yaparız;)

3. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bu saatin en üst modelinden almayı düşünüyorum. Verilebilecek bilgilere benimde ihtiyacım var.

Selamlar..

yorumsuzz

yorumsuzz Yeni Üye

Seviye:
    Evet 9i modeli olabilir.Hangi modelini tavsiye edersiniz?

İlginizi Çekebilir

20150722_101715.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...