Trek FX 7.3 İç Lastik

Tepki
10
Arkadaşlar 2011 model Trek FX 7.3 bisikletim var 700x32c iç lastik Edirne'de oturuyorum bisiklet parçası çok sorun burada ve kendime iç lastik bulamıyorum. İnternetide baya araştırdım fakat sadece Continental bulabildim ondada kararsız kaldım hangisi olur diye bu 2 üründen hangisi uygundur
(link)
(link)

yada bulabileceğim bir site varmıdır. Tercihen ilk sırada Bontrager.

Şimdiden fikirleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Bende de aynı teker var...

Bulması çok zor bir lastik ebadı...

CST'nin bir ürününü aldım... Et kalınlığı ince olduğu için hafif bir malzeme ve kolay patlayacağa benzemiyor...

Cadde bisiklet, Kaçkar ve yeşil bisiklette var... Kargo yaparlar mı bilmiyorum...

Tek olarak 15TL fiyatı var...

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
yol bisikleti kullanıyorum, 25mm dış lastiğim, fakat iç lastik üzerinde 20-28mm yazıyor. yani bu aralıklarda bir iç lastik 3 dış lastik boyu için de kullanılabiliyor.

muhtemelen siz de tam 32 aradığınız için bulamadınız.. 30 - 34 arası bir iç lastik de işinizi görecektir..

Tepki
10
Çok sorunlu bir iç lastik olayı Nuh hocam iç lastik olarak CST taktım fakat tabiki buradaki imkansızlıklardan dolayı yakınının yakını bir iç lastik taktım tekerlek Max hava ile dolu fakat sürekli inik gibi :) Peki benim yolladığım linklerden hangisi en uygun olanıdır??

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@Mustafa UÇAR

CONTINENTAL TOUR 28 ALL İÇ LASTİK 700 X 32/47

almanız gerekir... Ancak araba süpab veya italyan sübap tercihi size kalmış...

Gördüğüm kadarıyla bu model ince (italyan) sübap

en az 70 psi basmanız lazım, buna dikkat ediyor musunuz? 80PSİ'A KADAR YOLU VAR

85psi çok zorlar...

Tepki
10
Orjinalinde gelen iç lastikler 85-90a kadar basıyorum iyi oluyor fakat bu CST sanırım bir hata var onda pompamda 110psi gösteriyor :) Yardımınız için çok teşekkürler hemen siparişini vereyim.