TREK fx 7.1 - GIANT XTC 4

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Selam arkadaşlar yakın zamanda mtb veya citybike almaya niyetlendim bütçem 750-850 tl arası. trek ve giant arasında kaldım . Sizce bu modellerden hangisini almalıyım. İkisininde ikinci elini buldum giant 2005 model hidrolik disk fren li buldum. Trekde v fren fx 7.1 fiyat olarak aynılar. Daha önceden sadece geotech neon kullandım , sizce farkı hissedermiyim? Çok titiz bir kullanıcıyımdır bu arada.
    Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum şimdiden.

2. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Dağ bayır gezmeyecekseniz TREK

Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Dağ bayır gezmiyeceğim. Ama tarihi yerlerde gezmeyi severim , dolayısı ile yerler eski taşlarla engebelerle dolu olur. Birde giant yarış ağırlıklı kadro bu hız ve performansına katkısı olur belki.

İlginizi Çekebilir

DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
big_thumb_c3936ab43c2176907a7937179084c0ef.jpg
Yoğunluğum sebebiyle uzun süredir paylaşım yapamıyorum, paylaşabileceğim pek çok makale birikti :) Yazın daha fazla paylaşım yapabileceğim ;) Kısa bir antrenman paylaşımıyla kaldığımız yerden...
IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...