Trek Fuel Ex 5 Kadro veya bisiklet arıyorum.

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında F.Ertuğrul Aydın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. F.Ertuğrul Aydın

F.Ertuğrul Aydın Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    mümkünse mavi renkli olabilirse sevinirim. 2009 veya 2010 yılı olursa güzel olur. bisiklet olarak en fazla 3100 Lira verebilirim. :)

2. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    iyi günler işinizi görürmü bilmiyorum ama large boy spark var fox talas rlc, xtr göbek mavic 717 jant seti, vites donanımı xt 770 serisi; satmayı planlıyorum mayıs yında alındı faturası mevcut eğer ilgilenirseniz konuşalım

3. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben sizin yerinizde olsam o kadar bütçem varsa sıfır bir model alırdım.İkinci el sonuçta :)

F.Ertuğrul Aydın

F.Ertuğrul Aydın Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    elden satın alacağım inşallah :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-14-6.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
4-1484682847522-1r309o1a9ao6r-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.