trek elite 9.7 CORRATEC 2008 SUPER BOW TEAM WORLD CUP DAĞ BİSİKLETİ

kazıma

Forum Demirbaşı
Tepki
65
işte bisiklet kadrosu budur rüzgarla şekil almış heyt be:)

Scudo

mustynk

Üye
Tepki
7
9.8 de fena değilmiş dogrusu söylemek gerekirse begenmedim değil tabiki ana bayisinin elinde şuan için mayıs ayına kadar yokmuş bu arada 9.8 fiyatını bilen varmı?

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Konfor olayı nedense pek tartışılmıyor :) Eğer yarış için alınmıyorsa sürüş konforu da bir diğer parametre olarak dikkate alınmalı. Carbon malzeme yalnızca hafif değil, titreşimleri azaltarak daha konforlu bir sürüş sağlıyor ve Alu lara göre daha uzun ömürlüler, hor kullanılmazsa tabiki :).

Tecrübeli arkadaşlar Trek demiş. Bir bildikleri varki Trek diyorlar :) Carbon- fiber malzemeler arasında markaya bağlı olarak çok ciddi farklar vardır. Burada sağlamlık birazda üretim tekniğine dayandığı için Trek gibi bir markanın gözardı edilmemesi gerekir diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: melih3576

mustynk

Üye
Tepki
7
trek 9.8 almaya karar verdim ama büyük ihtimalle mayıs ayına kadar beklicem şu an için ellerinde yokmuş ne yapalım 7 ay beklicez yorumlarınız için herkese tşk

Cenkor

Üye
Tepki
17
Ya alakasız ama bişi soracağım, yeni konu açmaya gerek yok.
Şu sıralar bisiklet almak doğru mu? Yoksa 2009 modellerini beklemekte fayda mı var? İstediğim bisikletlerin istediğim boylarını bulamadım bu sebeple bütçeyi yükselttim biraz. O kadar para verdikten sonra yeni modellerin bikaç ay sonra daha iyi donanımla daha ucuza piyasada olma ihtimali falan var mı?

mustynk

Üye
Tepki
7
ben alacagım bisikleti seçtim ama şunuda merak ediyorum trek ile scott arasındaki fark nedir. ikisi arasındaki teknojojik farklar nelerdir birde trek üst seviye bisikletler (kasıt karbon) amerkadamı yapılmaktadır bileniniz varsa lütfen kısaca bahsedebilirmisiniz şididen tşk

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
İlanı görünce corratec yazıcaktım fakat donanımlara ve görünümlerine bakınca gerçekten kararsız kalınacak bir durum.

safi_

Üye
Tepki
0
karbon alırsan cok daha kullanıslı senın de ıstedgıın ztn bısıkletın daynıklı saglam olması bunun ıcın karbon almalısın

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bir de şu bisiklete bakmanızda büyük yarar var ;)

http://www.corratec.com/custom/user/img_popup.php?id=revolution_world_cup

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
mustynk

burada sana yardımcı olmaya çalışıyoruz fakat sende lütfen forum kurallarına uy.forum sayfa düzenini bozacak büyüklükte resim ekleme.

Forum kuralları 23-)Forumdaki her türlü resim eklentilerinde site dışından yükleme yapmanız gerekmektedir.Her ne koşulda olursa olsun resim boyutları pixel bazında 800x600 boyunu geçmemelidir.