TREK 9.8 Profesyonel MTB ! HIZ - KONFOR - KALİTE - GÜÇ SİZDE OLCAK

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
Arkadaşlar ben bundan önce Sedona 781 e biniyodum 2010 modele açıkcası buna bi bindim dedimki bugüne kadar resmen eşşekteymişim ata bindim gibi oldu bianda hızımı 2 ye katladım çok hızlı ve güçlü bir bisiklet çok konforlu bilen bilir kalite farkını yansıtmakda zaten.

Kredi Kartına Taksit yapabilirim. Kredi kartına tek çekimde olur. Peşinin yeri ayrıdır. Pazarlık için arayınız tekliflere açığım.(abartılı olmayacağı şekilde)

Bisikletimi satmaya karar verdim satış nedenim ailevi nedenlerdi arkadaşlar zorunlu satmaktayım.

Bisikletin ufacık bir sorunu var arka tarafda çok küçük bir çatlak vardır. bu çatlak bir problem yaratmıyor.. bana yaratmadı en azından.. süper esniyor carbon jantlar bilen varsa anlar durumu zaten..

Bisiklet yanında suluk ve suluk kafesini hediye vericem.( Yedek Kadro kulağıda vericem )

Biri gitse bu bisikletin aynısını toplamaya çalışsa sıfırını aşağı yukarı 14.xxx civarındadır..

KADRO 17.5 inçdir arkadaşlar.

Toplam ağırlık bu jantlar ile 9.720 GRAMDIR. Biraz daha düşer isterseniz sele borusu gidon boğazı ve pedallar değişerek.

Ben size sıfır fiyatı ile karşılaştırarark özellikleri yazıcam tek tek gidelim böyle tablo şeklinde sizde ne kadar uyguna verdiğimin farkına varın..

Ürün Marka Model

Kadro : Trek 9.8

Masa: Fox F100 32RL

Fren Sistemi: Avid 2011 Elixir CR(rotorlar XTR)

AynaKol: SRAM XX Q156 (2x10)

Ruble: Sram XG 1090 XX

Zincir: Sram Zincir Pc-1071 (10LU)

Arka Vites: Sram XX Medıum 10V

Orta Vites: SRAM XX üstten Kelepçe

Jantlar göbekler ile: Bontrager (model bilyrm resmden bakınz) 2.500DOLAR

Jantlar göbekler ile Mavic SLR 6 Vidalı

Gidon: Uno Carbon

Gidon Boğazı: Uno Aluminyum

Sele : Endzone Titanyum Bacak

Sele Borusu : Bontrager RL

Lastik: (SIFIR TAKICAM) 2xSchwalbe Nobby Nic

GSM: 0536 386 55 33
Fiyat: 5.200TL (Pazarlık vardır arayın tel. de görüşelim belki başka şekilde olur.. takas vs. için..)

Daha detaylı bilgi icin gsm den konusabiliriz. Bu site üzerindende ulasabilirsiniz özel mesaj yoluyla hoşçakalın daha fazla resim istersenizde yazınız..

Birşey unuttuysam affedin mesaj yoluyla öğrenebilirsiniz tüm sorularınızı.

###################################################

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
...

Hoşçakalın Arkadaşlar Tüm Görüşlerinize Açığım Fiyat Çok Uygun Bisiklete Göre Kesinlikle Dediğim Gibi Tek sorun var onuda isterseniz sorun olur isterseniz olmaz size bağlı olan bişe.

Scudo

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
Arkadaşlar parça satışı yoktur komple zaten 5.850TL
GSM NO: 536 386 55 33
Parça satışı şöyle olabilir biri çıkar 3-4 parçaya talip olur o zaman anca parça satışı gerçekleşebilir.

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
Arkadaşlar şuan üstünde takılı olan jantın fiyatı bu değildir tam bilmiyordum onun fiyatını banada biri söyledi o fiyattı diye ondan böyle yazdım ama fiyatı daha düşük bi jant imiş bilginize... Dediğim gibi arka çemberde ufak bi çatlak var yani uzaktan gözükmüyor ten temasında anca belli oluyor ve böyle ben bindim sorun yaratıcak kadar büyük değil. isterseniz dediğim gibi mavic slr takarım onun yerine.

Takas için telefondan görüşelim

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
takas teknoloji aletleri ile mümkün olabilir oda bisikletten daha kolay elden çıkabildiği için.. YENİ GÜNCEL RESİMLER !

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
ilan günceldir..
Ciddi bir alıcı olursa fiyatta değişiklik muhakkak olcaktır.(NAKİT) Emin olunki bu bisikletin sıfırını toplamaya kalksanız size 12bin tl tutar en az bu bisiklette hiçbir şey yok sıfır ayarında gelin bi tur vereyim anlarsınız :)

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
amacım konu kirletmek değil bilgilendirmekdir
jant seti :Race XXX Lite TLR Disc carbon jant setidir
ön:638 gr(fabrika verisi)
arka:768 gr(fabrika verisi)
jantın amerika satış fiyatı ön-arka:1898 dolardır türkiye fiyatı yaklaşık 2500-2600 dolar civarı olur

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
hmm doğru zaten.. bende bunu belirttim. konunun cevaplarını okumanı rica ediyorum demişdim..

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
Arkadaşlar karbon jantın esnekliğini unutmayalım çatlak yer için o jant çok esnek bir janttır hani yani o jant olsun diyip çatlak için tereddütte kalıyor iseniz size söyliyim slr den çok daha iyi bi jant çok süper esniyor. Sanırsam Trek e gidip bu konuda bilgi alabilirsiniz belkide değişimde olabilir. Garanti kapsamında.

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
5.700TL den günceldir arkadaşlar. Kredi Kartına vade farksız 12 taksit yapabilirim.

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
ilan gunceldir.. Bu bisikleti bu fiyata bulamazsiniz kesinlikle bulursaniz linki atin goreyim.. cok ucuza verdigim ortada.. pisman olmayin baska bisiklete bu kadar veripde verim alamayinca.

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
bisikleti alacak kişiye M beden sıfır trek forma vereceğimdir.. HEDİYEmdir :)

F. Aydın

Aktif Üye
Tepki
49
ilan gunceldir+
(Takas olabilecek ürünler İphone 4G - Dizüstü Bilgisayar gibi.. Üstüne para verebilirsiniz..)