trek 7200 kaç kg

Konu, 'Trek' kısmında abdurrahman keleş tarafından paylaşıldı.

1. abdurrahman keleş

abdurrahman keleş Aktif Üye

Seviye:
    Iyi günler arkadaþlar yabancý forumlarda gezerken trek 7200 hybrit bisiklete rastladim iyi güzel bisiklet ancak kaç kg olduðunu bir türlü bulamadim sadece bir kiþi yazmýþ oda 16 kg demiþ bende biraz þaþýrdým hem trek hem 590€ hemde hybrit acaba kullananlar veya bilenler bizide aydinlatabilirlermi

2. Eren Tublek

Eren Tublek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben 2011 model Trek 7200 kullaniyorum olcmedim ama bildigim kadariyla 12 kg civarinda.Sele borusu ve gidon bogazini degistirdim.Orjinallerinde sele borusu icinden suspansiyonlu ve gidon bogazi da ayarli.Onlari 7300 un seti ile degistirince yaklasik 500 gr daha hafif oldu

3. Serdar Ekmekci

Serdar Ekmekci Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba;

2011 Trek 7200, hiçbiryerini değiştirmedim. 17,5" Kadro. Üzerinde Topeak bagaj isketleti ( 650 gr olmalı ), km saati, pompa, GPS, ışıklar ile birlikte 14,5 kg tartıyor.
    Aksesuarsız hali 13,5 Kg civarı olmalı.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-21-34.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...