Trek 7.3 fx - Sedona 321 sizce hangisi ?

Tepki
0
Arkadaşlar bu iki bisiklet arasında kararsız kaldım aslında bundan 3 ay önce trek 7.3 fx e karar kılmıştım ama işten çıkmam ve paramın olmaması yüzünden rafa kalkmıştı şimdi yeni işe girdiğimden bu sefer kesin olarak almaya karar verdim işe bisikletle gidip gelmek için. ikisi arasında biraz fiyat farkı var ilk bisikletim olacagından teknik açıdan ne gibi farklar oldugunu bilemiyorum sizlere danışmak istedim,teşekkürler

Scudo

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
2. el ilanlarına bakarsanız forumda her 2 bisikletten de fena olmayan fiyatlarda var ben sıfır olacaksa trek derim

• Beğen
Tepkiler: Kaan Kocabas
Tepki
27
Bisiklet sıkıntı değil zevk vermeli,
İlk bisikletinizi 321 alın daha sonra üst seviye markalara yönelirsiniz.

• Beğen

Cihat Özinan

Aktif Üye
Tepki
40
fuzuli para vermeye gerek yok.sizin işinizi 321 rahatlıkla görürü ve zevk labileceğiniz bir bisiklet.bende araştırmalarım sonucunda 321 alacağım.halen arıyorum.ikinci ek bulamazsan sıfırını alacağım

• Beğen

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Sedona 321 işinizi oldukça iyi görür, ama trekin o modeli de çok çok iyidir :)

• Beğen

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşım;yanılmıyorsam her ikiside 24 vites olsa gerek.şayet trek maddi açıdan zorlamayacaksa kesinlikle trek al ve uzun yıllar bin derim.

• Beğen

anspoki

Aktif Üye
Tepki
105
Ben geçen ay aldım Trek7.3 fx ve inanılmaz memnunum. Zaten bindiğin zaman konforu ve farkı hissettiriyor. 1 ay sonra yapacağım orta Avrupa turuna bununla çıkacağım.